Autor Zpráva
maks
Profil
Ahoj,
dostal jsem se do situace, kterou nevím, jak bych měl aktuálně vyhodnotit. Z neoficiálních zdrojů vím, že se jistá a.s. chystá v průběhu prosince oslovit dodavatele na tvorbu www.

Pokud nechci čekat, než někoho osloví sami a chci je oslovit já, nevím, na koho se obrátit, abych tuto šanci nepohřbil.

Mám kontakty na následující posty:
- Generální ředitelka
- Finanční ředitel
- Ředitel IT
- Marketingový ředitel

Nevím, co tam přesně dělá ředitel (a tedy asi i členové) IT, ale o webovou stránku se nestarají (možná připravují materiály pro jejich akce). Generální ředitelku přímo také asi ne, spíše asi některého z "podředitelů", že?

Koho byste v tomto případě s nabídkou oslovili vy?
Sir Tom
Profil
maks:
Ahoj,

vždycky největšího šéfa, a ať ti určí kontaktní osobu, s kým máš jednat.
maks
Profil
Sir Tom:
tím myslíš generální ředitelku?

Ono to není oficiální, chci se jim nabídnout dříve, než oficiálně vyhlásí tendr, kde by kontaktní osoba byla (aby ho pak třeba vyhlašovat nemuseli :-) ). Ale s touto nabídkou nevím, jestli není generální až moc vysoký post, abych ho neobtěžoval a nakonec byl bez šance.
Sir Tom
Profil
maks:
Jop - generální ředitelku.
To záleží samozřejmě firma od firmy. Klidně se může stát, že kontaktuješ šéfa IT a generálnímu řediteli se nebude líbit, že je obcházen...
Tori
Profil
Znala jsem jen jednu a.s., tam webstránky a vůbec propagaci řešil marketingový ředitel. Ale nevím, je-li to pravidlem a stejně by asi nedělal zásadní rozhodnutí tohoto druhu.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0