Autor Zpráva
aleskva
Profil
Pomožte mi někdo a založte prosím na české Wiki článek o Sublime Text. Já ho před měsícem založil, ale neměl jsem čas jej trochu rozšířit, tak ho smazali pro jeho krátkost. Když to někdo začne a napíše, tak mu v drobných úpravách můžu pomoct, jinak nemám moc čas...
https://cs.wikipedia.org/wiki/Sublime_Text
Kcko
Profil
Používám, neustále. Nač ale psát článek?
Fisir
Profil
Reaguji na alesekvu:
Já jej momentálně spokojeně využívám a vedu o něm takový malý webík.
aleskva
Profil
Fisir:
A pomohl bys mi napsat o sublime něco na českou wiki?
Fisir
Profil
Reaguji na aleskvu:
Jo, ale chtělo by to ozdrojovat.
Str4wberry
Profil
Přemýšlím, jak by to ozdrojování asi mělo probíhat…
nemeja
Profil
Mimochodem, na devbooku vyšel včera, zřejmě na popud tohoto vlákna, článek o ST.
Fisir
Profil
Reaguji na Str4wberryho:
To jsem tam napsal fakt takový blbosti? Možná bys mohl pomoct ty…
Jan Tvrdík
Profil
Fisir:
ale chtělo by to ozdrojovat.
A taky přepsat, aby to nevypadalo jako článek na blogísku, ale jako článek v encyklopedii.
Fisir
Profil
Reaguji na Jana Tvrdíka:
Přepsat to může kdo chce, tohle je můj první článek na Wikipedii.
Kubo2
Profil
Fisir:
Pokúsil som sa o malé ozdrojovanie, ale neviem, či som to správne pochopil. Na wikipédii pôsobím pomerne krátko a článok som ešte nepísal, ale (s dovolením autora?) asi preložím tento.
Fisir
Profil
Reaguji na Kuba2:
s dovolením autora
Text je dostupný pod licencí Creative Commons Uveďte autora – Zachovejte licenci 3.0 Unported.
Jan Tvrdík
Profil
Kubo2:
neviem, či som to správne pochopil
Nepochopil a přitom stačilo kliknout na odkaz cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:Reference
Juandev
Profil
Kubo2:
Řádkové citace, stejně jako veškole. Jen je třeba si nastudovat způsob jejich vkládání (poměrně komplikovaný).
Str4wberry
Profil
Reakce na Fisira:
To jsem tam napsal fakt takový blbosti? Možná bys mohl pomoct ty…
To nevím, článek jsem nečetl, ale není mi úplně jasné, co by se dalo zdrojovat u wiki stránky textového editoru.
Kubo2
Profil
Jan Tvrdík:
a přitom stačilo kliknout na odkaz cs.wikipedia.org/wiki/Wikipedie:Reference
Ja som ten text čítal už včera (24. januára 2014), akurát som si nebol istý. Moja obava sa potvrdila. Vďaka za upozornenie.

Fisir:
Preklad hotový.
Juandev
Profil
Kubo2:
Fisir:
Preklad hotový.
Připadá mi, že jsou tam části českého textu.
Kubo2
Profil
Juandev:
Máš pravdu, časť o pluginoch som nechal nepreloženú. Neskôr sa k tomu vrátim, keď budem mať čas a fantáziu, aby som naformuloval slovenský text českého prekladu.
Čeština má totiž toľko perfektných slov, pre každú situáciu, že občas mi robí problémy nájsť pre ne vhodné slovenské preklady, ktoré by mali aspoň podobný význam.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0