Autor Zpráva
habendorf
Profil
Máte někdo prosím zkušenosti s partnerským programem na aukro.cz?
A pokud nemáte- jak se vám to jeví? Šli by jste do toho?
http://aukro.cz/ap/index.php
Díky
mgiel
Profil
hh byl jsem tam a když jsem zjistil že peníze nějak nepřibývaj nebo ja nevim ,a po 30 minutach jsem zjistil ze najednou z 10 kč maj dávat jen 7,5 ,hh odhlasil jsem se.
Pooh
Profil *
Hlavni problem je, ze neproplaci faktury ani po 30 dnech ani po 60....
Gogo
Profil *
habendorf: Ptal ses na můj názor na reklamu na Aukro.cz. Abych ti odpověděl: reklama na mých stránkách není výdělečná, patří serveru webzdarma. Podle mého názoru se takováto reklama vyplatí, pokud na stránky chodí stovky uživatelů denně, proto bych si ji na svůj web (cca 25 lidí/den) nedal.

Jeden čas jsem měl na stránkách výměnnou reklamu, ale klikavost na cizí reklamy (ty které se zobrazovaly na mých stránkách) byla minimální, tudíž bych ani na Aukro moc nevydělal...

Když si to spočítám: na můj web přijde 100 lidí denně * 0,01 (1% z nich klikne, tj. jeden člověk) = 1 klik ~ 7,50 Kč za den = 7,50 * 30 = 225 Kč za měsíc. To opravud není moc...

Navíc se mi nelíbí smlouva v bodech 13. a 15. Můžou si kdykoliv udělat jakoukoliv změnu a ty se to dozvíš AŽ se to stane. To je jako kdyby ti odpojili kabelovku a řekli ti o tom o tři dny později. Ad vyplácení částky - pokud budeš mít na kontě třeba 92,50 Kč a oni s tebou zruší smlouvu, máš po srandě, nic nedostaneš. Tak jsem to aspoň pochopil.
habendorf
Profil
Gogo: Díky, vidím to podobně. Myslím že odpovědi mi stačí, zamykám.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0