Autor Zpráva
David Kaňka
Dobrý den,

mám dotaz, zda existence wwww.razitka-praha.eu (existuje i s 5, 6, 7... www) nějakým způsobem poškozuje mou doménu www.razitka-praha.eu.

Stránky jsou funkční, zajímá mě především vliv na vyhledávače a seo, protože stránka s více wwwww načítá data z mojí domény, ale má jiný popis a klíčová slova.

Předem děkuji za odpovědi, s pozdravem David.
jenikkozak
Já razítka si razítka razítka razítka myslím razítka, že razítka byste razítka měl razítka a razítka zapracovat razítka na textech. Razítka. Souběžně s tím zajistěte, aby neexistující adresy vracely patřičný HTTP kód. Razítka razítka.
juriad
David Kaňka:
Já vidím dvě varianty:
- s www nebo bez ničeho - červený web
- s libovolnou jinou subdoménou - černý web

Nejjednodušší je změnit DNS domény tak, aby byl definovaný záznam jen pro www.razitka-praha.eu, nikoli záznam pro *.razitka-praha.eu
A variantu bez www máš správně přesměrovanou na www.razitka-praha.eu
Joker
David Kaňka:
mám dotaz, zda existence wwww.razitka-praha.eu (existuje i s 5, 6, 7... www) nějakým způsobem poškozuje mou doménu www.razitka-praha.eu.
A stejnětak funguje cokoliv.razitka-praha.eu. Všechno směřuje na web www.pronajem-eshopu.com

Jestli to je ta firma od které máte web, přijde mi dost neseriozní a drzé nasměrovat subdomény klienta na vlastní web (ani ne na chybovou hlášku, ale prostě na webové stránky).
Navíc je to opravdu „optimální optimalizace SEO optimalizace“, když ty adresy vyhledávače nejspíš zahodí jako duplicitní obsah.

Ale jestli ta stejná firma dělala i texty na webu, myslím, že tím Vás poškodila úplně nejvíc. Schválně, zkuste se vžít do role návštěvníka a přečtěte si text Vaší úvodní stránky.
Jako návštěvník, jak dlouho byste to vydržel číst a co byste si přitom myslel?

Když jsem to zkusil já:
Razítka Praha
Razítka Praha - výroba razítka na objednávku. Nabízíme razítka Colop a razítka Trodat. Výroba razítka…

Zhruba na tomhle místě by mi celé ty stránky začaly připadat podezřelé.
A „podezřelá“ určitě není přívlastek firmy, od které bych rád něco kupoval.
Davex
Joker:
Jestli to je ta firma od které máte web, přijde mi dost neseriozní a drzé nasměrovat subdomény klienta na vlastní web
To není žádný naschvál pronajímatele e-shopu (myslím, že to ani netuší), ale vlastnost použitého webhostingu. Všechny ty pronajímané e-shopy jsou tam ve společném datovém prostoru a aliasované domény se přepisují pomocí nedokonalých pravidel mod_rewrite do podadresářů.

Dá se to vyřešit přesně tak, jak píše juriad, aby byly platné pouze dvě domény (s www a bez www) a ostatní neexistovaly.
Joker
Davex:
To není žádný naschvál pronajímatele e-shopu (myslím, že to ani netuší), ale vlastnost použitého webhostingu.
Hm, asi jo. Ale to teda není zrovna omluva, jestli si za to nechali zaplatit.
I když uznávám, že hlavně u některých hostingů aby se v tom nastavení prase vyznalo.
Davex
Joker:
Ale to teda není zrovna omluva, jestli si za to nechali zaplatit.
Ano, není to omluva. Takto to většinou vypadá, když to neprovozuje profesionál, ale „náš Pepíček tomu taky rozumí“ :-)
Asi to jméno budu muset změnit, protože teprve po 10 minutách mi došla pointa a někdo zcela konkrétní by se mohl urazit. Původně to bylo myšleno naprosto obecně.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: