Autor Zpráva
Hitman
Profil
Nevím z jakého důvodu, ale klientovi se nechce načíst web stranka.gta-v.cz ve Firefoxu, píše mu to:

Chyba parsování xml: Neočekávaný stav parseru
Adresa: jar:file//...netErrir.xhtml
Řádek 304, sloupec 68

nenačte se mu prý ani v IE (nějaká starší verze). Mě běží jak ve firefoxu, chromu, tak IE, předpokládám že problém bude asi někde jinde než v prohlížeči, nebo se mýlím?
jefitto44
Profil
Taktiež mi ide aj v chrome, aj vo FF, takže problém je možno u neho na kompe

Aha, už to vidím... v zdrojovom kóde chýba koniec. Stránka je proste ukončená posledným </div> a nič viac za tým nenasleduje, takže v prvom rade tam treba dopísať aspoň </body></html>
Hitman
Profil
Pokud vím tak tyto dvě značky nejsou povinné.
anonymníí
Profil *
jefitto44:
Plácáš, oba elementy jsou ukončené zcela korektně. Nauč se základy HTML.

Hitman:
https://bugzilla.mozilla.org/show_bug.cgi?id=569229 (možná souvislost s AdBlockem?) Kód jsemdopodrobna nezkoumal. Pokud ale web na nějakém počítači jde a jinde ne, bude to téměř jistě způsobeno chybným nastavením některého z doplňků v prohlížeči. Není řešením říci mu "odinstalujte si postupně jeden doplněk za druhým", ale možné vodítko, kudy pátrat.
Joker
Profil
Hitman:
To platí v HTML. V XML si nejde jen tak vynechávat elementy a navíc aby to vůbec byl platný XML dokument, musí mít jeden kořenový prvek.

anonymníí:
Nauč se základy HTML.
Až na to, že tohle není HTML.
Hitman
Profil
anonymníí:

Klient to zkoušel i na jiném PC, takže problém bych viděl spíš v jeho připojení, je to možné?

Joker:
Ano, platí to v HTML a stránka je podle

<!DOCTYPE html> 

v HTML, nebo se mýlím?
Joker
Profil
Hitman:
takže problém bych viděl spíš v jeho připojení, je to možné?
Těžko. Možná spíš nějaký plugin v prohlížeči?
Je pravda, že na té uvedené stránce nevidím důvod pro hlášku:
Chyba parsování xml: Neočekávaný stav parseru
Adresa: jar:file//...netErrir.xhtml
Řádek 304, sloupec 68
…ale ta hláška se týká chyby ve zpracování nějakého XML

Doplnění, navíc file:// je lokální soubor.
Hitman
Profil
Joker:

No právě v tom to je podivné. Myslím si že firefox se odkazuje na XML ne kvůli tomu že by byl ten daný dokument v XML, ale že jde o nějakou interní chybu (jelikož na druhém PC mi to v nouzáku taky házelo XML chybu ať jsem zapnul jakoukoliv stránku..vyřešeno přeinstalací FF).

Nicméně klientovi to údajně nejde ani v IE. Jdeme to zkusit řešit po skypu, snad se dobereme k nějakému řešení...

Doplnění, navíc file:// je lokální soubor.
Parně se přes ten soubor nějakým způsobem web zpracovává, jinak si to nedovedu vysvětlit.
Hitman
Profil
Tak tomu opravdu nerozumím...s webem jsem nic nedělal, dnes jsme se sešli že to budeme řešit a házelo to chybu i mě (server nenalezen), jakmile jsem napsal na podporu hostingu (savana) tak mi napsali že jim to běží normálně, podíval jsem se na web a běží, dokonce už i klientovi.

Jediné co mě napadá že to na savaně nějak shodili a já měl staré DNS, klient nové takže už mu to házelo chybu a dnes se to projevilo i mě. Mezitím to nahodili a dnes se nám oběma zobrazil relevantní obsah. To by bylo vysvětlením v případě server nenalezen, ale ne v případě podivné XML chyby, takže opravdu netuším :-).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0