Autor Zpráva
Sxmanek
Profil
Zdravím, chtěl bych se zeptat. Chtěl bych se naučit MySQL,PHP a další věci pro tvorbu www a různých aplikací. Základy programování mám, html a css mi také není cizí, sql mám také nějaké ty základy. Je mi jasné, že abych se to naučil musím prostě programovat. Jde mi spíš o to, jestli mám jet podle nějaké knihy od úplných základů nebo rovnou začít dělat rovnou nějaké stránky, kde budu kombinovat php s mysql. Co se vám osvědčilo nebo nějaký rady. Díky
lionel messi
Profil
Sxmanek:
jestli mám jet podle nějaké knihy od úplných základů nebo rovnou začít dělat rovnou nějaké stránky,
Mne ako totálnemu amatérovi (doteraz sa nepovažujem za programátora, iba si dokážem viac-menej svojpomocne spraviť, čo potrebujem) a samoukovi sa osvedčila kombinácia oboch možností — teóriu si naštudovať v knihách a popritom si skúšať jednotlivé príklady z kníh a samozrejme aj vlastné problémy, na kt. narazím, zamyslieť sa nad tým, čo by som chcel spraviť a ako. Prax je zábavná, teória však nevyhnutná (aspoň základy). Myslím si však, že naozaj dobrého programátora z teba spraví iba systematická práca — cvik robí majstra.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0