Autor Zpráva
Hitman
Profil
Ačkoli se dotaz netýká tak úplně webu, přesto doufám že mi někdo dokáže poradit. Hledám písmo vhodné pro výsek, nesmí tedy být celistvé, protože při vystřižení "A" by trojúhelník uprostřed vypadl. Vhodné je například toto písmo.

Nevíte o nějakém takovém písmu? Napadá vás jak takové písmo jednoduše vyhledat, tak abych nemusel procházet katalog obsahující 2000 písem a vybrat 3 použitelné?
Chro
Profil
Tak třeba tady?
http://www.fontspring.com/similar/fontsite/glaser-stencil
Jinak jsem viděl takové texty vypalovat nebo vysekávat do plechových tabulí sofistikovanýma CNC laserama, tak bych hledal pod něčím jako CNC laser fonts nebo CNC cutting fonts.
Hitman
Profil
Díky, to je přesně ono. Nějaké takové, ale zdarma asi nemám moc šanci sehnat, že?
Chro
Profil
O takových fontech zdarma nemám potuchy. Možná bych nějaké dokázal najít, ale teď už se mnou cloumá únava. Chce to hledat, hledat, hledat. A do vyhledávání připojit kouzelné slůvko free (volné, zdarma).
Hitman
Profil
Bohužel vyhledáváním fontů pro výsek jsem strávil spousty času a nevedlo to k valnému výsledku, asi je taky trochu problém ta angličtina. Popravdě jsem nenašel ani nic placeného. Kdyby jsi tomu (klidně zítra) věnoval pár minut a pokusil se, byl bych ti vděčný.

Každopádně i tak díky, pokud by se nepovedlo, překonám svoji fobii z transferu finančních prostředků do zahraničí a nějaká si vyberu na odkaze výše.
Chro
Profil
Tak ony se ty fonty nazývají stencil (což jsem taky nevěděl). Takže když si vyhledáš googlem STENCIL FONTS FREE, dostaneš odkaz např. na
http://www.1001fonts.com/stenciled-fonts.html
Hitman
Profil
Aha, supr, ještě jednou díky, kdybys potřeboval nějakou drobnost na cnc laseru tak se ozvi na email (a nemusí jít jen o písmo..:-)).

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: