Autor Zpráva
Návštěvník
Profil *
Zdravím,
raději než pouhý obrázek posílám klientovi html stránku s obrázkem na pozadí, aby náhled vypadal více reálněji jako funkční web v prohlížeči.

Každopádně mi přijde blbé jej posílat jako .zip soubor ať si to klient stáhne. Navíc jsem se jednou setkal u kámoše s tím, že si archív nerozbalil do složky a místo toho jej jen normálně otevřel a v něm html stránku a pak jsme řešili to, že se web prostě nezobrazí a místo toho si otevřel jen obrázek v prohlížeči obrázku, kde se web nezobrazuje na 100% velikost.

Jak to vyřešit elegantněji v případě že nemám vlastní hosting a doménu?
Str4wberry
Profil
Můžete obrázek zapsat do HTML stránky přes data:.
Návštěvník
Profil *
Jo, to už je podle mě celkem jedno jakým způsobem to bude provedeno, každopádně toto funguje jen v případě vlastního hostingu a domény. Já právě potřebuji možnost v případě, kdy nemám vlastní hosting a doménu.
jenikkozak
Profil
Řekni si klientovi o platbu zálohy a za těch pár korun si doménu kup. Třeba ti k tomu zdarma dají nějaký osekaný hosting zdarma.
Návštěvník
Profil *
Zase tak špatně na tom nejsem, abych neměl pár korun na doménu :D
Ale s tím hostingem zdarma je to dobrý nápad. Každopádně jsem jej našel u wedosu, ale ten bohužel neumožňuje skrýt adresu v registru nic.cz.
Tak jsem chtěl využít hexageek a jejich anonymní registraci, jenže ti zase nemají hosting zdarma.
Chtělo by to nějakého registrátora, který bude nabízet anonymní registraci domény a zároveň hosting k doméně zdarma :)
Mike8748
Profil
Návštěvník:
si neregistruj .cz doménu ale třeba .eu ... u tý je vidět jen email když si ji registruješ jako soukromá osoba
Joker
Profil
Návštěvník:
Jak to vyřešit elegantněji v případě že nemám vlastní hosting a doménu?
Hosting s doménou si pořídit.
Ono vypadá i divně, když někdo dělá weby a přitom žádný web nemá.

Pro ukázky webů by byl dobrý co nejvíc nastavitelný hosting, aby se nastavení dalo kdyžtak přizpůsobit prostředí u klienta.
Ale v praxi se to dá zvládnout s kdečím :-)

A jestli jsou to jen HTML stránky, možná by pro ukázky šlo využít/zneužít službu pro ukládání živých ukázek.
Jan Tvrdík
Profil
Viz také phpfashion.com/jak-posilat-klientum-nahledy-webu
jenikkozak
Profil
Návštěvník:
ale ten bohužel neumožňuje skrýt adresu v registru nic.cz.
Tvá adresa bude stejně dohledatelná na tvém webu a na fakturách.
Marschmallow
Profil
jenikkozak:
Tvá adresa bude stejně dohledatelná na tvém webu
Kde? Ano, na nic.cz, ale na daném webu?
jenikkozak
Profil
Na stránce Kontakt, kam ji jako řádný podnikatel uvede.
Návštěvník
Profil *
Já zatím pracuji buď za reference nebo na DPP, takže adresu na webu asi ani uvádět nemusím.
Marschmallow
Profil
jenikkozak:
Děkuji za odpověď.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0