Autor Zpráva
mimochodec
Přestěhoval jsem jeden web z jednoho nejmenovaného hostingu na druhý nejmenovaný. Provozovatel webu z něj posílá 2x měsíčně asi 500 mailů. Nový hosting mi to dost nepříjemně rychle zatrhl, ale dobrá, mají to v podmínkách, měl jsem si je přečíst.
Chtěl bych se zeptat, jestli neznáte nějakou službu, které bych dal 500 mailových adres a html email a řekl jí: pošli to.

Nepotřebuju: aby to odešlo najednou, ale bylo by dobré, kdyby se to zvládlo řekněme v řádu hodin.

Potřebuju:
- rozumnou automatizovanou komunikaci, tzn. můj zákazník prostě na svém webu (ne jinde) klikne na Odeslat, pak si budou jen povídat skripty.
- aby to bylo zdarma. Placenou variantu nepotřebuju, tu mi nabízí formou dražšího programu sám hosting, takže pokud k placení bude muset dojít, bude pro mě toto zdaleka nejschůdnější možnost.

Nepotřebuju, ale bylo by příjemné: nějaká zpětná informace, tzn. třeba "odesílání začalo v 14:24 a skončilo 16:53" nebo "z adresy xx@yy.zz se mail vrátil s touto chybovou hláškou:".

Počet těch mailů mírně poroste, ale v jedné várce nikdy nepřesáhne 1000 a suma za měsíc nikdy nepřesáhne 3000. Jako příloha se posílá jen logo o pár desítkách kB.
Díky za tipy.
Davex
Dalo by se použít třeba Mandrill.com, kde je rozesílka 12000 e-mailů měsíčně zdarma.
Marschmallow
Davex:
Díky za tip, je to zajímavé.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm: