Autor Zpráva
Juandev
Profil
Tak jsme dnes vyzkoušeli první projektový projekt na který jsme narazily (Project Management Software). Hledali jsme free aplikaci, která běží na cizím hostitelském webu.

Pozitiva:
*jednoduchá registrace
*jednoduché používání - i laik se velmi rychle zorientuje
*WYSIWYG ovládání
*zvýraznění tabulek se kterými se dlouho nic neěje

Negativa:
*v neplacené verzi nejde managovat přístupy a práva - takže někdo Vám to může pěkně rozbourat
*při větším množství tabulek, je to nepřehledné. Nevíte kde co je
*Nelze přidávat lépe komentářů k subúkolům
*placené verze nenabízejí moc věcí navíc (k čemu více emotikonů za 1000 Kč/rok/člověk?)
*testováno na dvou mobilech a ani na jednom to nefungovalo
*nelze delegovat subúkoly

Takže v mém případě jistě posun k lepšímu. Protože předtím jsem používal Google Úkoly. Určitě je dobré i to, že je to hrozně jednoduché a tak se do toho kdekdo po pár sezeních zapracuje a pak může dělat sám. Na druhou stranu, mi tam furt subjektivně řada věcí chybí a nedovedu si představit to že by velká skupina lidí (byť v placené verzi Trello Business) s tím dokázala normálně fungovat.
Marschmallow
Profil
Juandev:
Trello používám už asi dva měsíce a jsem s ním velice spokojený. Nemám mu co vytknout, všechny "boardy" hned najdu a můžu vkládat další připomínky a nápady.
Juandev
Profil
Ještě jako negativum bych doplnil, že komentáře nelze stromově členit. stejně jako tady na JakPsatWeb - tady se dá ale aspoň citovat.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0