Autor Zpráva
laijk
Profil
Skúšali ste prehrať youtube videá na svojich stránkach? teraz som to skúsil a neviem prehrať väčšinu hudobných videí. Napr. tento návod. Ak tam dám nejakú známu pesničku pôjde to, ale keď ten kód skopírujem do môjho prázdneho html súboru tak vypíše "toto video obsahuje materiál partnera...." a musím ho prehrať priamo na stránke youtube. Vie mi to niekto vysvetliť? vďaka.
Trsak
Profil
Co ti na tom není jasné? Máš to tam napsané. Video obsahuje materiál nějakého partnera a může se tak přehrávat pouze na YouTube.
Marschmallow
Profil
laijk:
Mně to normálně funguje. Takže jakékoliv video, které jde embedovat můžeš přehrát na jakékoliv stránce, jen ne na té Tvé?


Trsak:
může se tak přehrávat pouze na YouTube
Souhlasím, ale pokud se jedná přesně o to video, které odkázal laijk, tak chyba bude někde jinde.
laijk
Profil
"Co ti na tom není jasné?" - no napríklad to, že to na w3c stránke ide, a nieje to prehrávané na stránke youtube, alebo to, že existuje veľa stránok, na ktorých sa dajú pozrieť všetky videá
Marschmallow:
No to konkrétne video ide aj mne, ale skús zmeniť id videa napr. na "r00ikilDxW4"

all - ešte raz píšem, že ja nemyslím to video, ktoré je v mojom prvom odkaze pretože to tam je defaultne, myslím ostatné skoro všetky hudobné videá, tie napr. na w3c idú, u mňa nie. Čiže keď zmeníte video napr. na: src="http://www.youtube.com/embed/r00ikilDxW4"> tak myslím toto.
Marschmallow
Profil
laijk:
I video s ID r00ikilDxW4 mi jde normálně embedovaně přehrát.
laijk
Profil
Marschmallow:
aha ale u mňa to nejde, keď si vytvorím prázdny index.html skopírujem to tam a nepovolí mi to prehrať, skúšal som aj na viacerých browseroch..
laijk
Profil
skúšal to ešte niekto?? nejde to iba mne či viacerým? lebo som sa dočítal, že to môže byť aj niečo s IP adresou
mimochodec
Profil
laijk:
Nestačí ti informace, že to youtube nepovoluje a nejspíš se tomu snaží bránit?
_es
Profil
laijk:
ale u mňa to nejde
To je kde „u teba“? „Živá“ ukážka by nebola? Pre niektoré videá YouTube skúma, v akej krajine je video prehrávané a podľa toho ho prehrá alebo neprehrá.
laijk
Profil
No. Vraj to môže byť problém s IP adresou. Mohol by niekto skúsiť tento html kod či mu to browser prehrá:

<!DOCTYPE html>
<html>
<body>

<iframe width="420" height="345"
src="http://www.youtube.com/embed/r00ikilDxW4 ">
</iframe>

</body>
</html>

-keď to spustím v hocijakom browsery tak to nemôžem prehrať. Neskúšal som to uploadnúť na žiaden hosting keďže je to pár riadkov kódu. Iba chcem zistiť kde je chyba, či to nejde iba mne alebo ... vďaka

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0