Autor Zpráva
jakre
Profil
Hezky víkend,
chtěl bych se zeptat, za kolik (přibližně) mám prodat notebook ASUS X550CA-X0112H. Jedna se o notebook zakoupeny v kamenném obchodě zhruba před půl rokem za 13000Kč. Notebook jeví známky běžného používáni (drobné oderky) a z hlediska funkčnosti je zcela funkcni, ale byl již jednou reklamovaný z důvodu problému s diskem (blue death). Notebook bych chtěl prodat včetně dodávaného příslušenství a zajímá mne, za kolik by bylo rozumné ho prodat.

Předem děkuji,
J. Krejza
anonymníí
Profil *
jakre:
Reálně bych to viděl někde na hranici 4-5.000, více bych za používaný notebook v této cenové hladině nedal. Možná to je ale tím, že mám odpor ke značce ASUS, resp. všem obecně kvalitativně horším.
jakre
Profil
anonymníí:
Mne to přijde na půl roku starý notebook poměrně málo. Ještě bych za to bral třeba 7500Kc, což je cena procesoru, ktery je v notebooku... Ale nevyznám se v tom, proto se ptám.
Marschmallow
Profil
jakre:
7500Kč je podle mě adekvátní cena za tenhle notebook.
LudekBrno
Profil
jakre:
Myslím, že polovina ceny nového notebooku by za půl roku starý přístroj mohla být adekvátní, přesto to ale neznamená, že se najde kupec. Ono 7500 je poměrně dost peněz a řekl bych, že kdo hledá bazarovky, bude se dívat v nižších hladinách (pocitově odhaduju tak 5000) a kdo je ochoten dát víc peněz, bude se ohlížet spíš po novém a tvoji nabídku nemusí vůbec potkat. Ale však ti nic nebrání to zkusit za 7500, slevit můžeš vždycky :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0