Autor Zpráva
Zeli
Profil *
Yuhu, tak zatim jsem si myslel, ze mas je jedny stranky ktere jsou nejlepsi, ted jsem ale narazil na http://dusan.pc-slany.cz/stop - tak nevim, co je lepsi. Jpw nebo autostop? Asi je oboji nejlepsi - DIKY!

BERTE STOPARE!!!
lukysy
Profil
Zeli Je to je od Yuhůa? Jsem si ani neuvědomil. Tehdá jsem to celé přelouskal a informačně to bylo přecpané zajímavými věcmi. Přidávám se k pochvale...
bojars
Profil
.... a zase do Obľúbených...

:-)
Zeli
Profil *
No jasne ze je to od Yuhůa!
Yuhů
Profil
Zeli, díky, to potěší. Škoda jenom, že se tak málo na stop poslední dobou dostávám.
ax123
Profil
Nicmene stale jsou aktualizovane. Neslo by tam pridat pro stopare amatery vypis zkratek na stoparky pro vetsi mesta?
Zeli
Profil
Nicmene stale jsou aktualizovane. Neslo by tam pridat pro stopare amatery vypis zkratek na stoparky pro vetsi mesta?


Je, dyt to je docela logicky...kdyz nedokazes vymyslet zkratku, tak si vem vetsi papir na napis tam cely nazev.
Ridici znaji i nazvy mest podle starych SPZ- napr.: CB = Ceske Budejovice, PI = Pisek, ST = Strakonice, JH = Jindrichuv Hradec....
Martin Kuželka
Profil
Jo a navíc k čemu ti budou zkratky měst, kterým nebudou rozumět řidiči ;-)
ax123
Profil
Někdy se dostanete do situace, že prostě třeba netušíte, která ze zkratek by byla vhodnější. Pokud ale budu mít možnost porovnat moji intuitivni zkratku a "oficiálníními" používanými zkratkami, mám větší naději, že mi řidiči spíš porozumí stojím mezi na silnici mezi Břeclaví a Brnem. Asi nedám značku BR, ale jak teda na tu Břeclav?
Zeli
Profil
No osobne bych napsal treba BREC. (i kdyz je to dlouhy), ale nejjistejsi bude SK...
habendorf
Profil
V Německu asi 50 km od našich hranic jsem stopoval asi hodinu marně, každý dvacátý auto přitom bylo CZ. Tak jsem napsal česky "Domů" a první CZ mě vzal :o)
(jinak jsem cedule nikdy nepoužíval, je to takový .... asi moc jednoduchý a plánovitý, bavilo mě spíš nevědět kde skončím)
Yuhů
Profil
> Asi nedám značku BR, ale jak teda na tu Břeclav?

kdybych jako řidič viděl ceduli BR, myslel bych si, že chce na další řádek :-)

> Neslo by tam pridat pro stopare amatery vypis zkratek na stoparky pro vetsi mesta?

šlo by to, ale věř mi, že volný čas trávím na důležitějších projektech, než je vypisování značek bývalých okresů.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0