Autor Zpráva
Jendakkk
Profil *
Dobrý den,
udělal jsem kamarádovi jednoduché stránky. Hosting a doménu jsem zaregistroval na wedosu. Kamarád má email na seznamu, ale více by se mu líbil email na jeho doméně. Jak nejlépe přejít z jednoho emailu na druhý? Jak ten email nastavit? Jakýho poštovního klienta zvolit? Díky moc
Joker
Profil
Tak jsou řekl bych tři možnosti:

1. Nic nebrání tomu, aby jednoduše používal oba maily (např. pro různé druhy komunikace).
2. Nastavit si přesměrování ze Seznamu na nový mail. Vhodné pro situaci, kdy by chtěl původní mail časem zrušit.
3. Nastavit si přesměrování z nového mailu na Seznam.

Přesměrování by měl volit na tu adresu, kterou chce používat pro odesílání mailů.
breeta
Profil
Joker:

Přesměrování by měl volit na tu adresu, kterou chce používat pro odesílání mailů.

To není až tak pravda u seznamu myslím už jde nastavit libovolný odchozí mail, já takhle používám g-mail že když z něho odepisuji odchozí mail je ma@domena.com.
pharaon.jh
Profil
nebo se může nastavit poštovní robot, tam to jde, a nemusí se zakládat další e-mail, nevím jak je to u vedosu u správě e-mailových schránek, ale to co používám já, tak tam si to můžu nastavit, že si tam vytvořím poštovního robota, a pak tam přidám e-mail na který to chci odesílat od toho robota
Fisir
Profil
Reaguji na pharaon.jha:
Cože?
pharaon.jh
Profil
Fisir:
QmailAdmin tam to jde, nevím co používá vedos
Moderátor juriad: Wedos, s dvojitým w

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0