Autor Zpráva
bicebs
Profil
Chcem si nechať spraviť profesionálnu internetovú stránku. Radšej asi nejakou profesionálnou firmou. Potrebujem vedieť koľko to bežne stojí a ako dlho to trvá. Iba tak vo všeobecnosti. Stránka by mala obsahovať registráciu, prihlásenie, posielanie správ alebo chat pridávanie článkov adminom alebo moderátorom komentovanie článkov, pridávanie článkov používateľmi a fórum.
ŠimizuŠikenze
Profil *
1000 Kč až 100000000 Kč.
anonymníí
Profil *
bicebs:
Počítej s tím, že pokud to má být profesionálně vytvořené a ne spíchnuté studentem na Wordpressu, bude tě to stát několik desítek tisíc korun.

To ti přijde asi moc, takže se porozhlédneš po studentovi. Tam je rozmezí pestré, od "zadarma" do několik jednotek tisíc. Kvalita někdy ceně odpovídá, někdy je cena kvalitě neúměrná v dobrém slova smyslu, nebo v tom špatném.

Nevím, jak jsi schopen posoudit kvalitu, takže ani neporadím, na co se zaměřit. Také nevím, kde máš hranici mezi profesionální a neprofesionální firmou. Profesionálním freelancerem a neprofesionálním studentem. Pokud bys měl firmu a chtěl opravdu prezentaci, která tě bude prezentovat, bude proklientsky zaměřená, připravena na čelní pozice ve vyhledávačích (samozřejmě podpořené marketingem), počítej s 30+. Pokud jsme z levného kraje, tak 30+.


Ještě jsem se zapomněl vyjádřit k času.

Pokud to ve firmě projde všemi procesy, kterými to projít má, a bude se všemu věnovat dostatek času, očekávej minimálně měsíc. Dříve než za 4 týdny se to prostě stihnout nedá, počítám-li tam i nějakou komunikaci, jednání o podobě, funkcích, atp.
bicebs
Profil
anonymníí:
Počítam s 1000 - 2000 eurami( neviem aktuálny kurz) a mesiac alebo dva mi vôbec nevadia. Radšej to nechám odborníkom.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0