Autor Zpráva
Juandev
Profil
Chci se zeptat jestli neexistuje nějaký addon do browseru, který by pomohl filtrovat notifikace ve FB. Třeba já vůbec nepotřebuji notifikace toho, když někdo něco kvákne ve skupině kterou sleduji - přesto jsem nenašel způsob jak to vypnout. Stačilo by mi jen sledovat to co jsem založitl a tam kde jsem editoval podle volby.

Stejně tak by bodlo, moci sledované filtrovat podle určitých tagů. Když se ve skupině domluvíme, že tag "technické" jsou technické zaležitosti, tak bych si rád navolil, jestli ho sledovat budu, nebo nebudu.
lionel messi
Profil
Juandev:
Třeba já vůbec nepotřebuji notifikace toho, když někdo něco kvákne ve skupině kterou sleduji - přesto jsem nenašel způsob jak to vypnout. Stačilo by mi jen sledovat to co jsem založitl a tam kde jsem editoval podle volby.

Na to nepotrebuješ žiadny doplnok, aspoň pokiaľ ide o skupiny. Otvor si skupinu a v hornej časti na titulke uvidíš 3 tlačítka: Člen skupiny, Zdieľať, Upozornenia (v predvolenom stave s modrou fajkou). Klikni na posledne menované a po rozbalení ponuky zvoľ možnosť „Vypnuté“. Takéto nastavenie ponechá iba upozornenia týkajúce sa tvojich príspevkov/komentárov, všetko ostatné vypne.

Chci se zeptat jestli neexistuje nějaký addon do browseru, který by pomohl filtrovat notifikace ve FB.

Jednak netuším, jednak nešpecifikuješ druh prehliadača.
Juandev
Profil
lionel messi:
Na to nepotrebuješ žiadny doplnok, aspoň pokiaľ ide o skupiny. Otvor si skupinu a v hornej časti na titulke uvidíš 3 tlačítka: Člen skupiny, Zdieľať, Upozornenia (v predvolenom stave s modrou fajkou). Klikni na posledne menované a po rozbalení ponuky zvoľ možnosť ‚Vypnuté‘. Takéto nastavenie ponechá iba upozornenia týkajúce sa tvojich príspevkov/komentárov, všetko ostatné vypne.

Aha, tak to mě z toho opravdu nedošlo. Vypnuté je pro mě na stopro vypnuté.

druh prehliadača
To je jedno, ale aktuální používám FF, předpokládám, že IE to umět nebude.
Juandev
Profil
lionel messi:
A je ještě odfiltrovat notifikace typu Líbí se - to opravdu nepotřebuji mít ve sledovaných co se někomu líbí.
LudekBrno
Profil
Juandev:
To ti nevypne prohlížeč, ale musíš to vypnout přímo ve FB.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0