Autor Zpráva
Kráťa
Vůbec mi to nejde rozchodit, jde mi o to, že když se klikne, tak aby přišel k počítači otevřený lahváč.

<pivarea name="gambrinus" rows="4" cols="5" onclick="lahvac()" onkeyup="lahvac()" onselect="lahvac()"></pivarea>

function lahvac () {
x = pivo.forms[0].obsah;
if (pivo.selection) g.a=pivo.selection.createRange().duplicate();
}

function otevirak(t) {
otevit = pivo.forms[0].obsah;
p.focus();
if (x.selectionEnd) {
p=x.selectionEnd;
o.value=p.value.substring(0,a)+t+o.value.substring(p,o.ledniceLength);
}
else {
o.value+=t;
}
}

Asi mám někde blbě závorky. Nebo že bych volal špatnou funkci?
Každopádně přeji všem prima konec roku
Kráťa
Wan-To
Profil *
Zajímalo by mě, kde jsi vzal tag <pivarea> ??? Snad <textarea> ?
Taky jsem nepochopil, co má skript dělat:
Vůbec mi to nejde rozchodit, jde mi o to, že když se klikne, tak aby přišel k počítači otevřený lahváč
Nikde není zavolaná funkce otevirak(t) a máš tam spoustu neexistujících objektů a vlastností.
Pošli celou stránku a PŘESNÝ popis, co má skript udělat a pak to teprve půjde opravit...
Leo
"Zajímalo by mě, kde jsi vzal tag <pivarea> ??? Snad <textarea> ?"

Nekdo nema smysl pro humor :-) Obcas neuskodi jit od pocitace i mezi lidi a pobavit se. Leo
Jake
Wan-To
ty jsi to asi nepochopil že?
llook
function hodnoceníTohotoDotazu() {
úplněOffTopic();
semPatříDotazyANeVtipy();
for (i=0; i<100; i++) {
document.write('!');
}
}
Yuhů
trochu off-topic to je, ale pobavil jsem se. Čeho se bojím spíš, je to, že příští týden diskusi začnou přáníčkama spamovat všichni sentimentální a vtipní členové. To bych byl fakt nerad.
Kráťa
llook
Yuhů
nojo, to mi vůbec nedošlo, co bych tady mohl způsobit, to jsem ale lama, ještě jsem titulek namaskoval jako dotaz. Safra to jsem to asi pěkně vymňouk.
Yuhů
v pohodě. My jenom nechceme, aby se z diskuse stal chat nebo zábavní server. Díky za pochopení.
Honza Hučín
Možná by, kolegové moderátoři, stálo za to zřídit ad hoc nové forum "PF 2005" pro odkazy na péefka a přáníčka. Myslím to vážně.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.