Autor Zpráva
gogoda
Profil
Čau,
mám otaázku hledně redesignu svého webu. Bude to vlastně nový web, nový obsah, bude fungovat jinak apod. Zajímá mě, jak mám řešit google analytics a podobné veci (meta tagy atd.) mám pro analytics vygenerovat nový kód nebo tam vložit ten ze staré stránky? Meta tagy to samé? Mám web znova registrovat všude, když je to nový web? Nesníží se mi rapidně hledatelnost atd. než, kterou jsem měl dříve? Díky
Str4wberry
Profil
Při přechodu na nový design je důležité zejména:

1) Zachovat původní adresy.
2) Na původních adresách zachovat původní obsah.
3) Nezhoršit rychlost načítání stránek.

Plus samozřejmě další věci, které můžou vadit stávajícím návštěvníkům.

vložit ten ze staré stránky
Rozhodně ten ze staré, půjde potom snadno porovnávat výsledky před a po změně.

Meta tagy to samé?
Záleží, které myslíte.

Mám web znova registrovat všude, když je to nový web?
Pokud zůstane původní název domény, tak to stejně nejspíš znovu nepůjde.
gogoda
Profil
Str4wberry:
Děkuji za odpověď.

Zkráceně mi jde pouze o redesign stránek (protože ty aktuální nejsou moc dobré), s tím, že chci zachovat vše ostatní. Prostě, aby člověk šel na starou doménu a viděl pouze nový web. Nic víc. Jen to bude takový přechod z více stránkového webu na "One page" web.

1) Takže původní adresu chci určitě zachovat
2) To právě že nebude stejný, prostě tam budou nové práce, co jsem udělal (takže i nový text), a třeba něco o mně také trochu pozměním
3) To snad nehrozí, primárně mi jde o jednoduchost a rychlost (méně s lepší HTML,CSS a JS kód apod.)

„„Meta tagy to samé?“
Záleží, které myslíte.“

Řekněme ty základní: autor, popisek, titulek, favicon apod.
Str4wberry
Profil
Pokud přejdete z vícestránkového webu na jedinou stránku, tak ty původní podstránky zaniknou, ne? Potom si v případě, že ty podstránky jsou ve vyhledávačích úspěšné, můžete uškodit.

Řekněme ty základní: autor, popisek, titulek, favicon apod.
Ty můžete klidně zachovat.
gogoda
Profil
Ano, z tohodle hlediska máte pravdu. Ale jde spíš o stránky kde je například jen detail nějakého projektu. Ale co se týče tohodle, možná to tak zachovám (detail projektu na nové adrese).

Každopádně děkuji za odpovědi.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0