Autor Zpráva
keltuzad
Profil
Moderátor Chamurappi: Původní titulek „U koho si nechat udělat WWW stranky“ nevystihoval účel dotazu.
Potřeboval bych udělat jednoduchý web s odkazem na eshop, který bych taky potřeboval vytvořit. Máte nějaký kontakt nebo zkušenosti s někým kdo by se toho uměl ujmout? Raději bych asi nějakou firmu, jelikož u studentů nevím co mohu očekávat a firma už má za sebou nějaké to portfolio. Děkuji všem.
anonymnii
Profil *
Zadej si do prací a zakázek inzerát a uvidíš, kdo se ti ozve. Z nich si pak vyber.

Doporučuji uvést i cenovou relaci, vyhnete se oboustrannému zklamaní a ztrátě casu.
keltuzad
Profil
Dobrý nápad děkuji za tip
Matioso
Profil
Mám dobrou zkušenost s firmou NG Consuliting. s.r.o. se kterou jsem realizoval několik projektů a se kterou mám dobré zkušenosti. Jako jedna z mála firem hledí i na marketing webu, nikoliv jen na technologii. Jsou to schopní lidé, kteří umí dynamicky reagovat na požadavky. Hlavně jsou jasně vidět zkušenosti z velkých i malých projektů, což je podle mého osobního názoru také velmi podstatné. Můžeš jim rovnou napsat email- info@ngstranky.cz a nezávazně se zeptat. Určitě ti rádi zodpoví dotazy.
tiso
Profil
Matioso: tvoje odporúčanie nepôsobí dôveryhodne
Matioso
Profil
Co v dnešní době působí důvěryhodně. Níkoho nenutím, prostě jsem se podělil o zkušenost.
aDAm
Profil
Matioso:
docela funny registrovat se minutu před vložením takto pochvalného komentáře jedné firmy ;)
Str4wberry
Profil
Důvěryhodně působí něco, kde se tazatel nezaregistruje 5 minut před posláním dotazu přes anonymizer a následně mu neodpoví někdo jiný přes anonymizer, který se zaregistroval minutu před posláním příspěvku, a první stránka, na kterou přišel, je toto vlákno.

Oba navíc mají stejný operační systém a prohlížeč.
Chamurappi
Profil
Už když jsem tady ráno viděl první příspěvek, pomyslel jsem si, že se zde asi brzy dozvíme, která firma je naprostá špička v oboru vytváření webů s odkazem na e-shop, který se také musí napřed vytvořit.

Reaguji na Matiosa:
Mám dobrou zkušenost s firmou NG Consuliting. s.r.o.
Máš ten název špatně, firma odpovědná za ngstránky.cz se jmenuje NG Consulting, s.r.o.. Já bych se asi liberecké dvojici Jakub Vytiska + Lukáš Nesvadba raději vyhnul, nepůsobí na mě věrohodně.

Jako jedna z mála firem hledí i na marketing webu
Pozor na to, že některé z tohoto mála firem občas používají i nekalé praktiky, jako je třeba astroturfing. Říkají mu občas vznešeně linkbuilding, ale v jejich podání je to čistokrevný podvod na veřejnost.

Čistě hypoteticky, kdyby byl kupříkladu NG Consulting ochotný lhát své cílové skupině s úmyslem vmanipulovat je do své náruče, jak bys jim jako zákazník mohl věřit, že nelže i tobě a o tobě? Co když by to pak dělali tak hloupě, že by to celé prasklo a zničili by tím nejen svoji pověst? Nebylo by těžké si domýšlet, že veškerá vlídná slova hovořící ve prospěch zákazníků NG Consultingu jsou také možná jen fiktivní loutkohra.

Dalo by se v takové nepřehledné situaci snad věřit službě Povinné-ručení.com (klient ngstránky.cz), když by existovalo podezření, že její spokojený uživatel Petr Bareš třeba ani neexistuje? Bohužel se ho nikdo nemůže zeptat na podrobnosti, jaké konkrétní zkušenosti s PFP s.r.o. vlastně měl, protože stejně jako zde pan keltuzad použil Fake Mail Generator a jeho adresa již neexistuje.

Podobný problém s věrohodností by nejspíš měly i weby Srovnátor.cz a Batima.cz, jelikož jejich společný spokojený zákazník Bagolandia také pěje chválu z dávno vypršelých fakemail adres. Je mrzuté, že se spokojení zákazníci zákazníků NG Consultingu zdráhají uvést trvalejší kontakt, vrhají tím na někoho stín pochybností. Nedůvěřivý skeptik by se mohl ptát, zda má Batima i nějaké opravdové spokojené zákazníky.

Podobné otázky by si mohl pokládat i u firem Complet San Liberec, Top Watches, atd. – rozhodně nemíním ngstránky.cz obviňovat z něčeho nečestného, ale při zběžném googlování může nezávislý pozorovatel dojít k domněnce, že jsou uprostřed jedné velké chobotnice organizovaně vypadajících spokojených falešných ohlasů. Kdyby to tak skutečně bylo, na místě pana keltuzada bych si důkladně rozmyslel, zda se vyplatí zapojit do ní i dobré jméno rodu Keltuzadů, pokud existuje.

Mimochodem, Matioso, dal bys nám odkaz na nějaký ten svůj projekt, který jsi realizoval s firmou NG Consulting? Možná se kolem tvého byznysu také vznáší mračno podezřelých příspěvků a ani o tom nevíš ;-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0