Autor Zpráva
Prochy
Profil
Zdravím,

otázka už je položena v nadpisu. Z jakého důvodu některé weby mají záměrně nefunkční variantu např. bez www nebo s www? Proč jednu variantu prostě nepřesměrují jednoduše na tu, která je funkční? Člověk by si řekl, že se na to programátor akorát vykašlal, ale mají to i některé velké weby. Např. Německá univerzita RWTH a to se jedná o největší technickou UNI v Německu, takže tam nebudou matláci, který by se na to vyprdli. Ale nějak mi uniká smysl toho, proč to nepřesměrovávat. Pro mě to strašně nepříjemné, že nefungují obě varianty.

Děkuji za odpověď
Keeehi
Profil
Myslím si, že to není o tom, že by to nezvládli, spíš že na to prostě a jednoduše kašlou.
Sitole
Profil
Mnohokrát nalezneš chybu například na stránkách velkých webů jak malinkých, protože u malého například firemního webu se snažíš, aby to bylo dokonalé a nemusel si se stydět za svoji práci. Tam to lidi dělají v týmech a někdo něco nedodělá..
juriad_
Profil *
Prochy:
Trapi-li te to, napis jim e-mail. Tvurci casto maji zkreslenou predstavu, jak web jejichuzivatele pouzivaji.
Martin2
Profil *
Prochy:
Německá univerzita RWTH a to se jedná o největší technickou UNI v Německu, takže tam nebudou matláci, který by se na to vyprdli.
Znáš tu o kovářově kobyle? Moje zkušenost je přesně taková – čím větší společnost, tím častěji mají internetovou propagaci na salámu. A co se univerzit týče, já sám jsem produktem IT školy a takovou úroveň amatérizmu na webu (a ve vizuální komunikaci obecně) aby člověk pohledal.
Prochy
Profil
Ok, já myslel, že to má nějakej hlubší smysl, než že jsou programátoři lemry. :-)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0