Autor Zpráva
Petr_D
Profil
Dobrý den, můj web www.alef-investigation.cz hlásí na některých zařízeních (mobilní telefony) : " Tento certifikát nepochází od důvěryhodného úřadu." Hláška dává návštěvníkovi možnost odejít, či hlášku ignorovat. Mrzí mne to protože neznám příčinu a web se tím pádem řadí k těm potenciálně podvodným.
Lukáš66666
Profil
Nic takového se mi tam nezobrazilo pokud jsem zadal adresu www.alef-investigation.cz až při zadání https://www.alef-investigation.cz.
Petr_D
Profil
Hláška se zobrazuje jen někdy. Třeba je to jen problém určitého prohlížeče, nevím... Foto upozornění (imagehosting.cz).


Asi jsem už na problém přišel. Když je v zařízení neplatná sim karta a připojení je realizované pouze přes wi-fi, není zařízení autorizované. Hláška se tedy asi týká konkretního zařízení a ne navštívené stránky.
Lukáš66666
Profil
Petr_D:
Zkus pořídit screen obrazovky konkrétní adresy která je při tom hlášení otevřená.
RastyAmateur
Profil
Petr_D:
Taky se v tom moc nevyznám, ale podle mých vědomostí se hlásí tato "chyba" v případě, že používáš protokol https - tedy zabezpečený. Proto, aby tento protokol nevyhazoval tuto chybu, musíš mu koupit certifikát, který prohlížeči dá informace, že tato stránka je ověřená.

S těmito informacemi si nejsem úplně jistý. Občas se o tom trošku něco dočtu. Je tedy dost možné, že se mýlím. Ovšem s tím, že si certifikát musíš zakoupit jsem si jistý.


Lukáš66666:
To si můžeš vytvořit sám, viz.
Lukáš66666
Profil
RastyAmateur:
Však ja vím, já jsem si to ověřil že to jede jen na http a s https ne a napadlo mě to samé, že nejspíš bude mít otevřenou tu adresu s tím https.
Petr_D
Profil
Https protokol vědomě nepoužívám. Náhled obrazovky zde:www.imagehosting.cz/?v=hlaska2.jpg
Lukáš66666
Profil
Petr_D:
To je divné přes http by se neměl žádný certifikát ověřovat. Pokyd se nemýlím

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0