Autor Zpráva
Vlara
Profil *
Dobrý den, lze nějak zjistit, kam se dříve přesměrovávala stránka? O co mi konkrétně jde. Dejme tomu, že stránka http://stranka.cz se dříve automaticky přesměrovávala na http://adresa.cz, teď se přesměrovává na http://jina_adresa.cz. Přesto ta původní http://adresa.cz stále existuje, ale pokud si tuto adresu nepamatuju, přes odkaz http://stranka.cz už se na ni nedostanu. Lze tedy nějak zjistit, kam se ta adresa http://stranka.cz původně odkazovala? Děkuji za odpověď.
jakre
Profil
Vlara:
Přesto ta původní http://adresa.cz stále existuje
Jak víš, že stále existuje, když si ji nepamatuješ?
Vlara
Profil *
jakre:
Jak víš, že stále existuje, když si ji nepamatuješ?
Tohle není podstata mé otázky, je to pouze (možná trochu nešťastně formulované) vysvětlení toho, o co mi jde. Mě zajímá, jestli lze zjistit, kam se stránka přesměrovávala.
Kajman
Profil
Nějaké staré stránky se dají zobrazit na web.archive.org, ale pokud tam bylo přesměrování přes http hlavičku, tak to asi nepomůže. Zeptejte se autora stranka.cz, ten si to třeba bude pamatovat.
LudekBrno
Profil
Vlara:
jestli lze zjistit, kam se stránka přesměrovávala.
Odpověď je jednoduchá, nelze. Neexistuje žádný oficiální archiv takových informací. Nicméně existují jakési pokusy o neoficiální archivaci, kde se občas něco najít dá, zkus třeba: archive.org/web
Vlara
Profil *
LudekBrno, Kajman: Díky za odpovědi. Původní problém se mi vyřešit nepovedlo, ale pomocí stránky web.archive.org jsem našla některé odkazy, které na stránce byly.
jujklu
Profil
Pokud již tato stránka byla navštívena, tak by to mohlo být v historii prohlížeče. (URL stránky)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0