Autor Zpráva
Hanulik
Profil *
Dobrý den,
dočasně spravuji webové stránky společnosti a objevil se mi problém, že při snaze o přístup z PC, kde je nainstalován antivir COMODO, se nelze dostat na stránku. Vypíše to hlášku: Warning! Unsafe website blocked. Prohibited content. Avast, AVG, Eset s tím problémy nemají.

Kontaktovala jsem podporu hostingu a ti mi řekli, že nevidí žádnou neobvyklou aktivitu - jak na doméně, tak na smtp. Že nevidí žádný problém.
Projela jsem bezpečnostní testy co jsem našla na googlu, taky žádný problém. Jediné co, tak je doména na blacklistu ale od roku 2011 a nebyl nikdy předtím problém.

Po kontrole zdrojového kodu jsem také nenašla žádné řádky škodlivé, ani v databázi.

Můžete mi poradit, čím, by to mohlo být? Mohu sice v COMODU dát vyjimku na danou doménu,ale potrebovala bych to vyřešit plošně.

Děkuji
Keeehi
Profil
Co třeba se dostat z toho blíže nespecifikovaného blacklistu. To že s tím nebyly problémy dříve ještě neznamená že s tím nemohou být teď.
Hanulik
Profil *
Keeehi
Jednalo se o Barracuda - tam už jsem žádala o vymazání. Druhým je SORBS, ale tam jsem našla, že nelze zažádat o vymazání, že až se odstraní příčina, tak dojde k automatickému vymazání. Byl tam problém se spamem z smtp serveru, ten problém byl vyřešen a i podle informací správce webhostingu nevidí žádnou aktivitu, která by tam neměla být. Problém tedy je, jak mám vyřešit něco, co nevím co je, abych se dostala ze SOBRS, a ani nevím, jestli je doména blokovaná z důvodu blacklistu.

A trošku mě i zaráží, že ostatní firewally s tím nemají problém. Jestli s takovým problémem nemáte někdo zkušenost. nevím jak to řešit vůbec.
Amunak
Profil
Hanulik:
Přímo Comodo by mělo mít nějaký kontakt nebo způsob, jak se de-listovat z toho jejich blacklistu. Tak zkuste kontaktovat přímo je, když nic jiného alespoň by vám měli říci co tam je za problém.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0