Autor Zpráva
Cup
Profil
Ahoj, nechtěl by někdo napsat recenzi nebo udělat video na hru jmenomesto.net
V České republice se to moc nehraje, cca 150 lidi / den, celove cca 10K / den. Odkaz by byl na všech doménách na stránce jmenomesto.net/promote.xhtml Jde mi ale spíš dostat to do povědomí v ČR. :)

Kdyby měl nekdo nějakej svůj blog a chtěl tam o tom něco napsat, tak mi pošlete mail na scattergoriesonline@gmail.com a domluvíme se. Já bych Vám na tu stránku s odkazama dal třeba logo. Kdyby Vás mělo zájem více, tak nevím jak to udělám, asi si budu muset vybrat. Nerad bych tam těch log dávál nějak moc.

Celé to berte jako výměnnu odkazů, o nějaké nakupování článků nebo naopak prodávání reklamní plochy nemám v tuto dobu zájem.

Díky a ahoj.
midlan
Profil
Jsem trochu offtopic, ale hra neregistruje ch jako samostatné písmeno.
noko
Profil
Ta hra je trochu zvláštní, když mám psát slova například na A, a napíšu všude "AA", tak to vyhodnotí jako správné.
Cup
Profil
Ahoj, hra je trosku zvlastni, ale zadne hodnoceni tam neni. Jestli znate hru s tuzkou a papirem. Tak take hraci neco napisi a po kazdem kole se dohaduji jesli jsou slova platna nebo ne. Protihraci to bud schvali nebo zamitnou. Mozna by stalo za to to trosku nejak vysvetlit. Ale kdyz kouknete na videa na druhem odkazu (to druhe kde hraji 4), tak tam je myslim videt jak si vzajemne uznavaji a neuznavaji slova. :-) hra proti robotovi je jen proto aby si to nekdo mohl zkusit. A je tam z duvodu, ze mi to mistni diskuteri asi pred rokem poradili ;-)

S tim ch, to je bug. Ale jeste nebyla sila ho vyresit.

Jeste obecne, ta hra lze hrat asi v 40 jazycich, staci aby si lidi zvolili nebo po prihlaseni vytvorili vlastni kategorie. A to je duvod proc tam neni nejake automaticke vyhodnocovani, treba nemci maji asi 11 000 kategorii, celkem ve vsech jazycich je jich necelych 20 000 sice je spousta duplicitni (ale ne equvivalentni nazev). K tomu proste nejsem schopen nekde ziskat slovniky. To je jen vysvetleni proc se to nevyhodnocuje automaticky.

Dikec za reakce, kdyby se jeste nekomu neco nezdalo, rad vysvetlim, nebo zapremyslim o zmenach.

- Psano z mobilu
Keeehi
Profil
Slovníky můžeš získat hraním. Sleduje to, co si hráči vzájemně uznávají a neuznávají a z toho si pak můžeš vytvářet slovníky.
Cup
Profil
:] Ano, ale nebude to 100%. To co si hráči uznávají a neuznávají držíme v db, je podle toho dělaný katalog: jmenomesto.net/c/de_DE/137/C/Games-Spiele-mit-C (nejvíce zadávaná slova jsou zvýrazněna velikostí) Vzorek slov od Němců je dobrý, ale slovník který by přesně určil, které slovo je správně a které ne z toho udělat nelze. Hlavně by to nefungovalo u nových kategorii. Časem možná dodáme nějaký mód pro určité jazyky, kde do pár hlavních herních jazyků a kategorií zkusím sehnat slovníky. Ale není to na pořadu dne. :)

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0