Autor Zpráva
johnSnow
Profil
Ahoj, chtěl bych se zeptat kolik peněz na hodinu by jste si inkasovali jako front-end kodéři. Řekněme, že umíte HTML, CSS, trochu js, respektive umíte jQuery a umíte s ním změnit classu na objektu a poslat ajax request. Dále si třeba hrajete s gruntem či gulpem a umíte nějaké základní tasky na automatizaci a stránky píšete v nějakých preprocesorech (HTML i CSS preprocesorech). Ptám se jen na orientační cenu, vím že u každé firmy je to trochu jiné. Taky máte nějaké slušné zkušenosti a stránku podle grafického návrhu nakódujete třeba i za dva dny, což je 16 hodin na jeden web (8 hodin v průměru na jeden pracovní den). Řekli by jste si o 150, 200, nebo více korun?
Kcko
Profil
Zkus se toho ještě naučit trošku víc, než jen měnit classu na objektu a poslat ajax request ... já bych Ti po přečtení tohoto výčtu práci určitě nezadal.

Cenu určuje nabídka a poptávka, není problém si klidně říct na hodinu 800,- ale musíš toho skutečně umět víc než jak jsi napsal.

Grafický návrh můžeš nakódovat a "nakódovat".
Můžeš ho nakódovat za 2 hodiny stejně tak jako za 3 dny.

Ptáš se velmi obecně a tak Ti odpovím obecně, řekni si tolik aby tě práce bavila a výsledek tvého snažení odpovídal tvým předstávám (samozřejmě i předstávám klienta) a klient Ti to zaplatí.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0