Autor Zpráva
SmysluplnaZabava
Profil *
Zdravím,
nainstaloval jsem na na hosting u Onebit webmail - www.afterlogic.org/webmail-lite
Připojení k databázi a instalace proběhla úspěšně a systém funguje ale nevím jak mám k webovému emailu přidat účet neboli přiřadit email abych se mohl přihlásit.

V administraci onebitu lze vytvořit email a do něj se lze přihlásit přes jejich adm ale nevím jestli ten samí email mohu použít aji pro svůj webmail? Nebo jak mám vytvořit nějaký email jméno@smysluplnazabava.cz?

smysluplnazabava.cz/webmail
smysluplnazabava.cz/webmail/adminpanel - nějaké nastavení a db ok

Vůbec netuším jak se to dělá a jak to mám vysvětlit :(

Prosím o radu, děkuji.
muhehe
Profil *
Podle mě se to vůbec nevyplatí, svůj email můžeš používat i přes gmail.
Ale budiž
Myslím, že je to tady popsané www.afterlogic.org/docs/webmail-lite/configuring-webmail/getting-started ale je možné, že onebit nepodporuje nějakou funkci, kterou vyžaduje to rozhraní.
SmysluplnaZabava
Profil *
Účel této akce je že chci odejít z Gmailu na nějakou svobodnější alternativu (kdy si mohu zvolit svůj systém i hosting..)
Ten návod jsem četl ale nikde jsem neobjevil nic co by mi objasnilo další krok. Jelikož netuším vůbec co následuje tak asi podle manuálu nevím co mám dělat, proto prosím o radu.
Davex
Profil
SmysluplnaZabava:
Tu aplikaci neznám, ale zřejmě se v ní musí nakonfigurovat doména a poštovní servery podle návodu.
SmysluplnaZabava
Profil *
Řešení: nastavit (IMAP/POP3)
Incoming mail: mail.domena.cz 993
Outgoing mail: smtp.domena.cz 465
SMTP Authentication - nick@domena.cz

Netušil jsem že se to propojuje stejně jako desktopový klienti! (Navíc to nastavení se tvářilo jako něco jiného tak jsem to přehlédl. V tom byl asi celý problém.)
Tak jsem omlouvám že jsem tu založil nový dotaz, opravdu jsem tuhle pitomost řešil několik hodin Googlením.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0