Autor Zpráva
Zechy
Profil
Zdravím,

rozjel jsem si GitLab a snažím se rozchodit pipelines pro spouštění testů, zasekl jsem se ovšem na posledním problému, kdy ve chvíli, co se janmarek/webloader snaží načíst CSS a JS, tak test skončí na chybě, že soubor neexistuje.



Soubor tam ovšem je (A na mém stroji to běží bez problému). Zkoušel jsem kontrolovat jestli sedí velikost písmen, jestli tam opravdu na tom serveru je, nastavit chmod, ... Už ale bohužel nevím kde to může váznout, nesetkali jste se už někdo s tím problémem?
TomášK
Profil
Co vypíše sudo -u gitlab-runner cat /home/gitlab-runnner/...<doplň celou cestu>.../bootstrap.min.css
Zechy
Profil
TomášK:
Normálně to vypíše obsah souboru.
TomášK
Profil
Zkus obejit gitlab a spustit příkaz, který máš nastavený v konfiguraci CI ručně - ideálně co nejpodobněji tomu, jak to dělá gitlab-runner, tedy pod stejným uživatelem (gitlab-runner) a ze stejného adresáře (/home/gitlab/.../Pixel/). Výsledek by měl být stejná chybová hláška jako výše.

Podaří-li se to, pak bych si našel zdroják FileCollection.php[/pre, podíval se, jestli opravdu otvírá to, co je v té chybové hlášce, případně tam přidal ladící výpisy. Jde ověřit i pomocí [pre]strace, které soubory program čte (zkouší číst).
Zechy
Profil
Tak už to mám...

On tam totiž v té metodě ověřuje, zda ten soubor existuje, jenže dělá normalizaci cesty, při které odstranuje z cesty "0", takže takže místo do /home/gitlab-runner/builds/8cb18bc0/0/PixelTeam/Pixel/www/css/bootstrap.css, dojde do /home/gitlab-runner/builds/8cb18bc0/PixelTeam/Pixel/www/css/bootstrap.css.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0