Autor Zpráva
Coompiik
Profil
Ahoj,
jentak z hecu jsem si udělal ty různé testy na SoloLearn, načež na konci vyběhli nějaké certifikáty (příklad). Myslel jsem že to je jentak jakože "ahoj seš dobrej", ale pak jsem šel halou u nás na škole a všiml si že tam nějaké byly vystavené.
Můžou být teoreticky nějak užitečné? Když odpovídám na inzerát daly by se použít, nebo by to bylo něco jako dokazovat že mám základní vzdělání?

Předem děkuji za vaše názory.
Milan Jelínek
M4n
Profil *
Hodně záleží čím doma topíte.

V reálném světě, mimo školu a erár obecně, můžeš s klidem všechny tyto cáry papíru hodit do kotle. Včetně vysokoškolských diplomů.
pcmanik
Profil
M4n:
Neviem kde žiješ ale taký CISCO certifikát je nutnosť pre každého sieťara. A kopec iných...
M4n
Profil *
Podle mých zkušeností není. CCNA se sice hodí absolvovat, ale ten papír stejně o ničem nevypovídá. Zaměstnavatele bude zajímat co reálně umíš, ne co nějaký papír tvrdí, že umíš.
Zechy
Profil
Můžu říct, že certifikací z Oracle databází se nikdo na pohovur nevzrušoval, nakonec vždy spíš zaujaly ukázky toho, co jsem dělal.
Kcko
Profil
Certifikát je hezký, ale ve finále zaměstnavatele stejně zajímá co umíš a co máš za sebou a jak působíš na pohovoru jako člověk a pak samozřejmě si tě technicky proklepnou.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0