Autor Zpráva
Adel
Profil *
Mám maličký problém s přepalováním dvd , normálně se mi vypálí na Pc jdou normálně spustit, ale na Dvd přehrávači už ne ......nevíte někdo v čem by mohl být problém? děkuji mockrát
Anup
Profil
A co to presne to dela, kdyz to das do DVD prehravace?
Adel
Profil *
no načteto tka na 5 sekund a pak to hlásí že buď na disku nic není nebo že nejde přehrát
Miloš
Profil
A čím to pálíš? Respektive není to DVD chráněné?
Mohl by pomoci Clone DVD.
Je to sice trial, ale co se dá dělat…
Anonymní
Profil *
Adel
Co máš za typ přehrávače?
PetrK
Profil
Možná bys našel odpověď někde na tomto serveru.

Je to složité na takový jednoduchý dotaz odpovědět, také záleží jak "kvailitní" používáš média, jakou rychlostí jsi to vypálil, na jaké DVD mechanice, nepíšeš zda je problém pouze na tvém DVD přehravači nebo zda jsi to zkoušel také na nějakém jiném, zda DVD nejsou chráněná jak už psal Miloš atd... Pokud jde o DVD přeharavače, občas se stává že značkový DVD přehravač některá pálená média odmítá kdežto nějaký levný neznačkový krám zchroupe všechno.... Možností kde je chyba je prostě hodně.
Miloš
Profil
PetrK – a také některé stolní přehrávače umí jen DVD+, respektive DVD-, takže chyba může být i v tom.
Miloš
Profil
A pak ještě – předpokládám, že jde o film; můj stolní Thomson třeba z DVD nepřečte MP3 a fotky, to mu musím naservírovat na CD.
PetrK
Profil
....... a také některé stolní přehrávače umí jen DVD+, respektive DVD-, takže chyba může být i v tom.
A pak ještě – předpokládám, že jde o film; můj stolní Thomson třeba z DVD nepřečte MP3 a fotky, to mu musím naservírovat na CD.

Tak tak, možností je zkrátka hodně a nijak nám svůj dotaz Adel neupřesnil....
Hugo
Profil
Adel

Zkus dát dotaz sem
http://forum.pctuning.cz/viewforum.php?f=12

tady ti asi poradí lépe.
Adel
Profil *
Jste moc hodní, no normálně to přehrává v Neru a tudíš i vypaluje.... teď už celkem rozumně teda bez menu..... ale jen filmy menší než 4,7 větší to pořád neumí ..
Adel
Profil *
Omlouvám se , že jsem nenapsala dříve,ale uchvátila mi chřipka a měla sem co dělat sama se sebou
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0