Autor Zpráva
Tyler Klakson
Profil
Přeji pěkný podvečer,

tohle už je vážně nouze a už se v tom topím řádky hodin a stále bez výsledku. V PSPadu si něco naprogramuju a přes F10 se mi to zobrazí tak jak jsem chtěl. Endoru jsem si zvolil jako můj webhosting a vše co jsem vytvořil se mi zde zobrazilo až na dvě celkem dosti podstatné věci. Endora mi nechce zobrazit (pdf soubor) na který odkazuji = z mého pc, nemyslím teď na pdf soubor z nějaké jiné stránky. Další je složka fotek, kterou když jsem v PSPadu vytvořil a je opět funkční, ale jakmile jsem vše nahrál na endoru, při zobrazení subdomény, na které složka má být mi to vyhodí Not Found. Už opravdu nevím co s tím..Kdyby zde nějak šli naposílat fotky, které jsem si připravil a chtěl zde vložit, asi by to bylo snažší. Používám doménu 3.řádu cekuj.net ale když funguje to ostatní..Složka fotek přes (<iframe src="Zápasy_Silver Knights Břest" allowfullscreen width=" 70%" height="300" style="box-shadow: 0 0 16px gray; margin: 10px;" name="test" id="test"></iframe>) a odkaz na mnou vytvořený pdf soubor (<ul><li>Pravidla Záhorské hokejové extraligy (ZHEL) naleznete zde: <a href="Pravidla ZHEL 2018-19 (doplnění).pdf" style="text-decoration:none"><font color="white"><u><b>Pravidla ZHEL pro sezonu 2018/19</b></u></font></a><b> (soubor pdf) </b></li></ul>). Pomoooc =(
Davex
Profil
Viz Soubory na webu » Jména souborů.
Tyler Klakson
Profil
Davex:
Názvy změněné ve složce, kde mám vše nahrané, pochopitelně i v PSPadu viz. zde:
<ul><li>Pravidla Záhorské hokejové extraligy (ZHEL) naleznete zde: <a href="pravidlazhel201819.pdf" style="text-decoration:none"><font color="white"><u><b>Pravidla ZHEL pro sezonu 2018/19</b></u></font></a><b> (soubor pdf) </b></li></ul>

<iframe src="zapasysilverknightsbrest" allowfullscreen width=" 70%" height="300" style="box-shadow: 0 0 16px gray; margin: 10px;" name="test" id="test"></iframe>

Ovšem na webu opět bez výsledku... =(
Tyler Klakson
Profil
Vážně nikdo? Nikdo nedělal v PSPadu s html? =(
Davex
Profil
To nebude chyba PsPadu, že stránky na webu nejdou. Spíš to bude chyba umístění na webserveru.

1) Je PDF soubor nahrán ve stejném adresáři jako HTML soubor?
2) zapasysilverknightsbrest je podadresář adresáře s HTML souborem?
3) Je v něm soubor index.html?
4) Při zadání celé URL obrázku v prohlížeči se obrázek zobrazí?
4) Jména souborů jsou naprosto stejná jako jména uvedená v HTML?
5) Neliší se ani velikost písmen?

Případně ukaž snímky z obrazovky se seznamem souborů na webserveru a co se zobrazí při zadání jaké adresy do prohlížeče.
Tyler Klakson
Profil
Davex:
PDF neřešme, ten jsem už zvládl.
Co se týče těch fotek, tak pro upřesnění, kód zní takto:

<iframe src="zapasysilverknightsbrest" allowfullscreen width=" 70%" height="300" style="box-shadow: 0 0 16px gray; margin: 10px;" name="test" id="test"></iframe>

- ve složce "WWW stránky" kde mám všechna data, která z tudma přesouvám na web endora mám uvnitř této složky mezi ostatními soubory právě ještě tuto složku "zapasysilverknightsbrest" kde mám ty všechny fotografie, které bych chtěl zobrazit

-ovšem když dám nahrát soubory na web endora "to vše z WWW stránky" tak tu složku "zapasysilverknightsbrest" mi to tam prostě nenakopíruje, jen když tuto složku rozkliknu a označím všechny fotky, které tam mám, tak ano, ale to nechci.

-zkoušel jsem jednu radu ale nevím zda-li dobře: otevřel jsem si "poznámkový blok" a napsal do něj "Options +Indexes". Posléze jsem dal uložit jako a název souboru dal jako ".htaccess" a v kolonce uložit jako typ jsem dal "všechny soubory". Poté jsem tento soubor vložil do složky "zapasysilverknightsbrest" ale na web endory se tato složka opět nenahrála a při náhledu webu v místě, kde má složka být zas jen tohle:

Not Found
The requested URL /zapasysilverknightsbrest was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

-čili jsem pořád tam, kde jsem..=(
Davex
Profil
Tyler Klakson:
tu složku "zapasysilverknightsbrest" mi to tam prostě nenakopíruje
To si potom nemůžeme rozumět. Psal jsi: „jakmile jsem vše nahrál na endoru“. O nenakopírování nebylo ani slovo. To co tam není nahrané, se nemůže zobrazit.

V jakém programu a jakým postupem nahráváš soubory na webserver?
Tyler Klakson
Profil
v PSPadu, a po zmáčknutí F10 se mi to zobrazí tak jak chci, jenomže při nakopírování na web to vezme všechny soubory co mám ve složce "www stránky" ale tu jedinou složku, kteru mám ve složce "www atránky" ve které mám ty fotografie, mi to nechce nakopírovat..

-jen když tuhle složku "zapasysilverknightsbrest" otevřu, tak můžu nakopírovat ty fotky, ale to nechci, to bych to měl na webu potom jednu vedle druhé

-jak nahrávám? dám "nahrát soubory" a do obdélníčku "sem přetáhněte soubory" vše nakopíruju ze složky "www stránky" až na tu složku, která je v ní..
Davex
Profil
Pro nahrávání souborů nepoužívej PsPad. Vhodnější je nějaký FTP klient typu FileZilla, WinSCP nebo Total Commander.
Tyler Klakson
Profil
To jako když všechno překopíruju do Total Commanderu a z tama to překopíruju na endoru, tak mi to vezme i tu složku "zapasysilverknightsbrest" v pohodě? Čili nemusím vymýšlet nějaký extra kod v PSPadu abych to na tu endoru dostal?
Davex
Profil
Stačí v Total Commanderu najít složku s WWW stránkami, připojit se přes FTP na úložiště webserveru Endory a jednoduše překopírovat soubory nebo složky z počítače na server. Pro to už není vůbec podstatné, kdy, jak a v čem byly soubory vytvořené.
Tyler Klakson
Profil
Davex

připojit se přes FTP na úložiště webserveru Endory
tohle mi asi nejde, jsem přihlášený na endoře, ale teď nevím jestli jsem připojený zároveň přes to FTP nebo to musím nějak zvlášť..zkoušel jsem opět v "nahrát soubory" najet do totalcomanderu, že bych to z něj překopíroval, ale nic se neotevřelo a nakopíroval se mi tam místo toho exe. totalcomanderu
Mlocik97m
Profil *
ja sa divim že niekto kto vytvara webstranky že nevie ani ovladať OS, nevie nakopirovať subory a ani netuší že program PSpad nemá nič spoločné s chýbajúcou zložkou na servery. Ani radšej ten web nechcem vidieť. Ak ste to nejak zlepil pomocou YT navodov, tak zbohom. Radšej sa na to vyprdnite, a ak chcete robit webstránky, tak sa naučte základy práce s OS.
Davex
Profil
Tyler Klakson:
jsem přihlášený na endoře, ale teď nevím jestli jsem připojený zároveň přes to FTP
Pravděpodobně jsi přihlášený na webové stránce Endory, a to opravdu není FTP.

zkoušel jsem opět v "nahrát soubory" najet do totalcomanderu
Nemáš to zkoušet v PSPadu, ale máš spustit Total Commander, v něm se připojit přes FTP na webserver Endory, a po připojení v něm zkopírovat soubory z počítače na server. Žádný jiný program k tomu není potřeba, pouze Total Commander.

Mlocik97m:
Někteří lidé za to nemůžou a měli bychom k nim být tolerantní.
Mlocik97
Profil
Davex:
ja som tolerantný. Ale situácia tazatele je podobná jak když kuchár nevie zapnúť sporák. Ja mu len odporúčam skorej sa naučiť ten sporák zapnúť, a až potom ať sa učí variť konkrétne jedlá.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0