Autor Zpráva
Koukal
Profil *
Je etické použít například stylopis ze stránek webnode.cz a naimportovat ho v hlavičce svého webu (nekomerčního)? A nemyslím hned krást, kopírovat celý design ale ze stylopisu použít jen například barvu pozadí a barvu textu, písma, velikost řádků a nadpisů...
Tomášeek
Profil
Koukal:
A nemyslím hned krást
... „ale ze stylopisu použít jen například barvu pozadí a barvu textu, písma, velikost řádků a nadpisů...

Zdá se mi, že si trochu protiřečíš. To si neumíš vybrat dvě vhodné barvy (text + pozadí) sám? Nejsi schopen nastavit velikost písma takovou, aby se text dal přečíst?
RastyAmateur
Profil
Já spíš nechápu, proč kvůli tomu musíš hned importovat jejich materiál. Si tu velikost písma zjisti, barvy taky a prostě si to vlož do vlastního kódu, ne? Až vydají nějakou novou verzi CSSek, co uděláš? Protože název webnode-2018.package.1-2-4.css nevypadá jakoby tam měl být navěky.
Koukal
Profil *
RastyAmateur:
Já zas nechápu jak si přišel na to, že chci něco importovat.


Tomášeek:
To samé. Na otázku jste neodpověděl ani jeden.
Tomášeek
Profil
Koukal:
Na otázku jste neodpověděl ani jeden.
A otázka tedy zní? Mimochodem, já o importu, kopírování, atd., aby se na to mohlo vztahovat „To samé.“, nic nepsal. Zkus nejen číst, ale i chápat.

Zatím jsi jen napsal, že jsi lempl a nejsi schopný si těch pár pravidel napsat sám. Co ti na „To si neumíš vybrat dvě vhodné barvy (text + pozadí) sám? Nejsi schopen nastavit velikost písma takovou, aby se text dal přečíst?“ není jasné?
Koukal
Profil *
Tomášeek:
Co ti není jasné na tom že to byla teoretická otázka? Nic, tak se na vybodni, když tě ta otázka nezajímá a máš potřebu mě urážet. Už ani můj prohlížeč se s tebou nechce bavit.
Tomášeek
Profil
Koukal:
Co ti není jasné na tom že to byla teoretická otázka?
To někde píšeš? Nic takového v tvém dotazu nevidím.

Nic, tak se na vybodni, když tě ta otázka nezajímá a máš potřebu mě urážet.
Dotaz mě zajímá jako všechny ostatní dotazy, tak na něj reaguji. To, že se ptáš jak trouba na tom nic nemění... ale možná máš pravdu, šup s tebou na ignorelist :-)
Dash
Profil *
Etické ani v souladu s autorským právem to není. Šíříš dále cizí obsah bez svolení jeho majitele. Je to stejný problém, jako nalinkovat obrázek nebo převzít text.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0