Autor Zpráva
Daniel47
Profil
Ahojte.
Mám špatné zkušenosti na stránce: Lupa.cz s registraci.
A problém je AntiSpam, protože nevím co mám zadat když otázka je: Napište s diakritikou, jak se říká dni na začátku dubna, kdy si lidé provádějí vylomeniny.
Nevíte jak to vyřešit? Asi by bylo lepší tam dát radši Captchu nebo ReCaptchu, než dát tam tak stupidní otázku.
Keeehi
Profil
apríl jsi nezkoušel, že?

btw. pořád je to lepší varianta než ta captcha na tvém webu. Tuhle zvládnou vyřešit i zrakově postižení. Nechceš si nejdříve zamést před vlastním prahem?
doominick
Profil *
Jestli si mohu dovolit menší odbočku… umí už v dnešní době spameři vykonávat javascript? Nebo libovolná jednoduchá matematická úloha (která se vyřeší sama v případě javascriptu a uživatel tak o ní ani neví) je stále dobrá ochrana?
N71
Profil *
Necílené útoky vlastní javascriptové řešení ochrání poměrně spolehlivě. Cílené samozřejmě ne.
Daniel47
Profil
Ale já na webu nepoužívám JavaScript, ale PHP na Captchu. A stejnak brzy na web dám ReCaptchu od Googlu.


Keeehi:
"apríl jsi nezkoušel, že?"
Jak to asi mám vědět?! Že je to Apríl. Ale díky za odpověd pomohlo my to.

"btw. pořád je to lepší varianta než ta captcha na tvém webu. Tuhle zvládnou vyřešit i zrakově postižení. Nechceš si nejdříve zamést před vlastním prahem?"
Místo jejich Caaptchy co mají na webu by měli používat normalní Captchu a nebo lépe ReCaptchu od Googlu.
Protože ne každý asi ví, že je to Apríl.
lionel messi
Profil
Daniel47:
Jak to asi mám vědět?! Že je to Apríl. Ale díky za odpověd pomohlo my to.

Volá sa to všeobecný rozhľad. Nie, v Alze, Hornbachu ani XXXLutz to nepredávajú.

A stejnak brzy na web dám ReCaptchu od Googlu.

Určite lepšie riešenie než súčasný variant.

S výnimkou menšej odbočky [#3] a [#4] je celé vlákno dosť plytké a mimotematické. Ak máš problém s lupa.cz, sťažuj sa na lamparna.cz lupa.cz.
N71
Profil *
Daniel47:
Jak to asi mám vědět?! Že je to Apríl. Ale díky za odpověd pomohlo my to.
Jejich CAPTCHA zase kromě robotů odfiltruje i blbce, to Google neumí.
Daniel47
Profil
lionel messi:
"Určite lepšie riešenie než súčasný variant."
Co máš proti Recaptchi od Googlu?

N71:
"Jejich CAPTCHA zase kromě robotů odfiltruje i blbce, to Google neumí."
Já žádný blbec nejsem... A ne každý ví co tam má doplnit.
lionel messi
Profil
Daniel47:
lionel messi:
"Určite lepšie riešenie než súčasný variant."
Co máš proti Recaptchi od Googlu?

Je dobrým zvykom, že si diskutujúci najprv pozorne prečítajú predošlé príspevky (napr. [#6]) a až potom na ne reagujú. Znižujú tak pravdepodobnosť, že ich ostatní budú považovať za blbcov.
Keeehi
Profil
Daniel47:
Místo jejich Caaptchy co mají na webu by měli používat normalní Captchu a nebo lépe ReCaptchu od Googlu.
A co je prosím tebe "normální captcha"?
Captcha je akronym "Completly Automated Public Turing test to tell Computers and Humans Apart". Obecně jde tedy o nějaký test.
Pokud by existovalo na captchu nějaké RFCčko, pak by se dalo určitě mluvit o tom, že nějaká inolementace je normální. Jenže RFC, nebo nějaká jiná norma těžko může vzniknout na takto obecný a široce pojmutelný problém. Normální by se dalo chápat i ve významu široce rozšířeného řešení. Což v dnešní době bude právě ReCaptcha. V takovém případě jsi napsal větu - proč nepoužili ReCaptchu nebo lépe ReCaptchu.

Obecně, z podstaty věci, každá captcha je test, který by měl být jednoduchý vyřešit pro lidi a těžký pro stroje. Bohužel je to prostě test a v testech i lidé dělají chyby. Tak se prostě smiř s tím, že jsi v tom testu udělal chybu a zbytečně na to sám ještě neupozorňuj. A kdyby ses chtěl rozčilovat že přece není běžně známé že 1. 4. se říká apríl, tak věz, že je to stejně známé jako že 31. 12. je silvestr.

Co máš proti Recaptchi od Googlu?
No buď nečteš pečlivě nebo nerozumíš slovenštině. Ať tak nebo tak, lionel messi měl samozřejmě na mysli že ReCaptcha je lepší řešení než to tvoje, co tam aktuálně máš.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0