Autor Zpráva
Daniel47
Profil
Ahojte, neznáte nějaký Open Source WebMail klienta na web stránku?


No potřebují něco podobného co má seznam.cz pěkný webmail klient. :)
NoxOne
Profil
Co takhle se podívat po internetu. roundcube.net
Daniel47
Profil
NoxOne:
Na tento jsem se díval, ale ten se mi nelíbí.
Keeehi
Profil
Daniel47:
Pro roundcube existují skiny/styly. Tak si je zkus najít, třeba se ti bude nějaký líbit.
Další známý je squirrelmail mail. Ten se ti asi taky nebude líbit (podle mě vypadá v základu hůře než roundcube) ale zase pro něj existují skiny/styly, takže něco se ti líbit může.

Pak jsem ještě někde lehce zavadil o Nextcloud Mail. Žádné velké zkušenosti s tím nemám ale dle gitu je to alespoň udržovaný projekt.

Co neznám vůbec je rainloop. Při hledání to na mě několikrát vyskočilo a nevypadá to špatně, tak to můžeš taky vyzkoušet.

Pokud ti jde jen o to, abys měl email na vlastní doméně, tak se to dá zařídit i jinak. O tom víš? Myslím tím Gmail a jiné podobné mailové služby na vlastní doméně.
Daniel47
Profil
Keeehi:
Díky za odpověď.
Já mám vlastní web server & mail server + doménu, takže použít GMail není možné.


Nejlépe PHP 7.0 až 7.4
NoxOne
Profil
Přece není problém mít vlastní web a jako mail server používat gmail. Dokonce i seznam mail můžeš používat. Stačí si u nich zaplatit za provoz ("profi mail") a v DNS nasměrovat mail záznam na seznam.

A ještě jedna rada ... když chceš něco free a nic dostupného se ti nezamlouvá ( graficky, funkčně nebo složitostí implementace) tak si napiš něco vlastního. Lepší radu asi nemám.
Daniel47
Profil
NoxOne:
Říkám, že mám vlastní Mail Server.
A áno něco si najdu.
N71
Profil *
Osobně bych doinstaloval na server IMAP (pokud už nemáš) a tím se ti otevře k dispozici celkem nepřeberné množství webových mailových klientů, které můžeš umístit kamkoliv. Je dobré hledat na GitHubu podle počtu uživatelů a četnosti aktualizací.
Daniel47
Profil
N71:
Já už mám IMAP i POP3. SMTP to je samozřejmost.

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0