Autor Zpráva
Hledám pomoc
Profil *
Dobrý den,
už dávno jsem uvažoval o tom, že bych naprogramoval neziskovou seznamku jako z čistého zájmu o php a html. Seznamka by byla pro menší skupinu lidí abych měl méně práce se schvalováním. Ale pak jsem vždy narazil na problém s GDPR, že když někdo chce shromažřďovat nějaké data jako jména a emaily tak by se měl registrovat, což asi znamená že by mé jméno bylo veřejně v nějakém rejstříku spojené s danou seznamkou. Což bych tak úplně nechtěl. Seznamka měla být česká s koncovkou cz. A fakt nevím jestli je toto nutné i kdyby tam byly jen jména a emaily a žádné další detaily? No a pak jsem uvažoval o tom, že co kdybych prostě zřídil a) českou seznamku ale v zahraničí nebo b) zahraniční seznamku (ale schvaloval bych jen ty české uživatele)... Vztahovalo by se na mě to GDPR i tak, když by tam byla koncovka .com? Nebo c) zřídit tuto českou mini seznamku bez detailů přes .cz a na doméně .com doplnit zbytek? Nebo d) stejně jako u c) ale data by se odeslali z české stránky k uložení v zahraniční stránce s doménou .com ... Dá se to vůbec obejít? Stejně v případě d) tam člověk musí souhlasit s podmínkami, takže to uzavírá dohodu na území ČR a řídí se českými zákony. Tak nevím...

Vaše odpověď

Mohlo by se hodit

Příspěvky nesouvisející s webem budou odstraněny.

Prosím používejte diakritiku a interpunkci.

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslo dvě-sta čtyřicet-sedm:

0