Autor Zpráva
Dolphi
Profil
Zdravím, spravuji stránky jednoho malého penzionu a za rok 2005 měl web konverzní poměr (objednávky/unikátná návštěvy) 0.83%. Chci se proto zeptat správců podobných webů, jak jste na tom s konverzním poměrem vy? Je to procento malé, nebo velké?
Medhius
Profil
Já bych řekl, že je tak akorát. Yuhů uvádí obecně průměrnou konverzi asi 1%, ale ten rozsah je silně závislý na typu produktu, který se prodává, jak se prodává.. prostě na mnoha věcech. Takže bych řekl, že to není tak špatné.
mat
Profil
snad neprozradím mnoho, když u svého produktu prozradím konverzi kolem 2-3% - kdo mě zná, ví co prodávám, kdo ne, nepotřebuje to vědět
Dolphi
Profil
Ve vší úctě, mat, ty jakožto moderátor by si měl jít příkladem..přeber si to, jak chceš.
mat
Profil
Dolphi

milý dolphi, nevím proč mícháš hrušky a jablka, tedy moderátorství a příspěvky - nic si přebírat nebudu, pokud se ti 2-3 % konverze (poměr příchozích zákazníků - poměr nakoupivších zákazníků, abychom hovořili o tom samém) zdá být smyšlená, je to jen a pouze tvůj problém - můj ne...
mat
Profil
Ve vší úctě, mat, ty jakožto moderátor by si měl jít příkladem..přeber si to, jak chceš.

prosím tě dolphi - vysvětlíš mi to? Já to prostě při nejlepší vůli nedokážu rozšifrovat
Dolphi
Profil
Takže polopaticky: kdo jiný, než moderátor, by měl dbát na to, že diskuse se budou držet tématu (téma této diskuse: "Konverzní poměr incomingových stránek"). Definice, co je či co není incoming je ti předpokládám známá. Já, bohužel, tě neznám, čili informace o konverzním poměru 2-3% tvého produktu je pro mě (stejně jako pro podobně postižené osudem, co nemají tu čest znát obor tvého podnikání) absolutně k ničemu. A přitom by stačilo opravdu jen málo - napsat: prodávám ořezávátka na kosmetické tužky a můj konverzní poměr za r.2005 je 2-3%.
Dolphi
Profil
A opravdu to nemyslím ve zlém..
mat
Profil
Dolphi

tak informaci jsi dostal - mažu to... prozrazovat konkrétně konverzní poměr na konkrétním projektu - to asi pro tebe udělá málokdo
Dolphi
Profil
Díky.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0