Autor Zpráva
karel
Profil *
ahoj. chtel bych si poridit jednu domenu, nicmene je obsazena. stranky vypadaji 'klasicky' jako ostatni, kteri prodavaji domenu. napsal jsem mail s otazkou kolik za ni chteji. odpovedi mi bylo:

Thank you for your inquiry about ****.net .
We rarely sell our domains.
Our intention is to develop the domain.
If you wish to make an unsolicited offer, we will courteously answer your inquiry.
Thank you for your interest in ****.net .
Best regards,
jmeno cloveka
jemno spolecnosti

Legal Disclaimer: jmeno spolecnosti is in no way stating an intention to sell any domains
they own. By submitting an unsolicited offer, you are hereby acting as the sole initiator of
a possible transaction between you and jmeno spolecnosti, the owner of the domain.

Mohli byste mi nekdo poradit dalsi postup? Chcou domenu opravdu pro sebe nebo se nevim z jakeho duvodu odmitaji oznacit za prodejce domen? Za kolik se tak kupuji domenu od spekulantu? Nasel jsem opravdu veliky rozsah. Nevim na cem je to zavisle.
Dekuji.
K.
Fred
Profil
nevim z jakeho duvodu odmitaji oznacit za prodejce domen?
To je přeci jasné, přeci Ti neřeknou "Na tohle jsme roky čekali"
Z formulace odpovědi usuzuji, že cena bude na špičce toho velikého rozsahu. Do toho bych nikdy nešel.
habendorf
Profil
Nevim na cem je to zavisle.

Jako vše - je to závislé na poptávce a nabídce. A protože poptávka po třeba pneumatiky.cz bude značně vyšší, než po yfcsreu54sg.cz, bude tomu odpovídat i cena.
karel
Profil *
fred:
Pravdepodobne nechapu. Mozna mam delsi vedeni. Pokud domenu chteji prodat, proc napr. nenapisou 'domena na prodej, nejvyssi nabidka'.

habendorf:
No jo no. Ale kdyz se divam na aukce, tak me prijde ze treba o dve domeny je stejny zajem ale je vnich $2000 rozdil. Dobre, me to prijde - tak mi asi prijde spatne. Nicmene jsem to chtel napsat spis pro to, jak si mam vypocitat, nebo zjistit kolik za tu domenu treba chteji. Kdyz mi to nejsou schopni napsat.

K.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0