Autor Zpráva
jarda01
Profil *
Přes localhost se pripojim normalne,ale když zadam ip(192.168.0.2) v normaln i lance na jinem pc,tak to nejede,proč?
tpikalek
Profil *
Já mám XAMPP a jede to...
jarda01
Profil *
Já vím,ale já mám EasyPHP a nejde to.
tpikalek
Profil *
Kdyžtak se přesuň sem, tam se to taky řeší:
http://diskuse.jakpsatweb.cz/index.php?action=vthread&forum=17&topic=1 7975&page=-1#5
jarda01
Profil *
To je úplně jiný problém.;) Mě jde o to,že se tam nedostanu ani z vnitřní sítě.
tpikalek
Profil *
Nj, ale to řešení je stejný:

Jinak konfigurace sítě by měla být:
Na každým PC nastavit jinou IP (aby se to dobře pamatovalo tak udělej změnu třeba jen u poslední skupiny)
Na každým PC nastavit stejnou masku (255.0.0.0)
Na každým PC nastavit stejný název pracovní skupiny
Na každým PC nastavit jiný název počítače
Změnit nastavení firewallu tak, aby to povolil.
jarda01
Profil *
Já ale ten easy php potebuju udělat tak,aby šel i na sítovku,tohle je routování z netu,ale to není potřeba,to vím,jinak mi to šlou,pouze easyphp mi takhle nejde,ešení je tedy jiné.
jarda01
Profil *
Mě to totiž nejde ani když na tom samym PC zadám tu adresu sítovky,ono to do té sítovky vůbec nejde a se samostatnym apacham mi to šlo samo....
tpikalek
Profil *
Fakt už nevím co chceš...
Když jsem to co je v tom seznamu udělal a nainstaloval XAMPP (v tvým případě EasyPHP - to je celkem jedno), tak to jelo...
tpikalek
Profil *
Mě to na svým PC taky nejde, ale na jiným v místní síti ano.
Nechceš si stáhnout xampp? Je o dost lepší...
jarda01
Profil *
Já vím,ale ted jsem rozjel easyhphp,xampp snad i stažený mám,ok,zkusím to.
tpikalek
Profil *
XAMPP rozjedeš asi za 1 minutu. Jenom jestli máš databázi, tak ji exportuj a pak zase importuj...
jarda01
Profil *
Jů,jede to,mám jen problé s tím,že i když jsem nastavil správné porovnávání,tak mi blbnou české znaky(u phpBB fora)
tpikalek
Profil *
Hmm, na to jsem zapoměl... To mě taky, nevím proč nejde.
Ještě je jedna možnost-stáhnout si apache, php, mysql a nakonfigurovat si to sám... Ale to radši ne.
jarda01
Profil *
Právě to nevím jak :D Jinak díky za rady,nějak to zatím snad přežiju. :)
jarda01
Profil *
Ty znaky se dají snadno vyřešit 8-) Stačí stáhnout novou verzi(1.5.1) a tam už je to v poho :) Takže ted už taky říkám:"XAMPP (1.5.1) Rulezz":)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0