Autor Zpráva
Romanticka
Profil
rekni prosim vsem tvym pratelum na icq, aby neprijimaly kontakt kralle(232-623-124) je to totiz virus(pres icq), ktery ti kompletne zformatuje pamet compu a ukazuje zmrzaceny casti tela a kdz to chytne jeden z tvych kontaktu, jsi taky postizeny!!!!! takze to zkopiruj a posli vsem lidem co mas v kontaktech!!!!! i tem co sou offlin

Myslite, ze lze dostat virus, kdyz si pridam kontakt do svych kontaktu? Ja myslim, ze je to hovadina... Co vy?
Filips
Profil
Je to blbost někde se to řešilo. Myslím žr tady někde. Pohledej!

Filips
Anonymní
Profil *
www.hoax.cz
jozob
Profil
Trošku OT, ale:
Čo sa týka hoax-ov, urobili sme s kámošom jeden test. On je z Bratislavy, ja bývam od neho cca 200km, nepozná žiadného človeka z mojho ICQ, nepoznám iného človeka, ktorý by ho poznal. Rozposlal som vymyslenú správu všetkým ľudom v kontaktoch (okrem neho samozrejeme :-)) a čakali sme, kedy mu to dorazí. Správa mu prišla na druhý deň. Z toho vyplýva, že ľudia hoaxom naozaj veria.
DoubleThink
Profil *
Obecně jakákoliv zpráva, požadující své další rozeslání, je lživá a je možné ji bez obav ignorovat.
jozob
Profil
Osobne by som hoaxy zaradil do podobnej kategórie ako SPAM.
simka00
Profil
podle mě je to kravina a když mi to někdo pošle, tak mu vynadám, ať nespamuje a že to je blbost
Marty
Profil
OT: Včera mě přišlo něco podobného, tak jsem neváhal a poslal téže osobě taky něco:

Ahoj, já jsem počítačový vir z Rumunska. U nás nejsou softwarové technologie na vysoké úrovni a proto pracuji manuálně. Tak si náhodně smaž jeden důležitý soubor na svém počítači a pošli mě všem lidem ve tvém contact listu.
Radek Hrabůvka
Profil
Nejvíc se směji, když čtu něco podobného, jako: "Proti tomuto viru není žádná obrana". Kdo ví, jak rychle pracují antivirové společnosti a že u těch nejlepších je aktualizace vydána zpravidla za několik hodin, se opravdu musí za břicho popadat. To "vir z Rumunska" je aspoň na úrovni.
jozob
Profil
<OT> By ste sa divili, koľko reklám na Intel a Microsoft som videl cestou cez Rumúnsko :-) </OT>
marfig
Profil
Uživatele, kteří mi posílají takovéto hoaxy poprvé rázně upozorním a podruhé seřvu a pohrozím IgnoreListem...
Svět je takový, že informací proudí neměřitelné možství, ale najít v nich zprávy, to je problém
Martin

Pro ty co nezanají rozdíl mezi zprávou a informací:
zpráva - změní můj stav z nevím do vím (případně naopak)
informace - blíže nepotřebná snůška dat
LoikO.S.
Profil *
ZATOČTE S ICQ WORMY
Lidičky pokuď se chcete zbavit Wormů z ICQ dám v=ám jednoduchý postup kterej zaručeně funguje - sám sem ho oskoušel a Wormy sem vyklepal za pár hodinek. Pokud mát AVG není provblém Wormy nakopat do zadnice.

1.) zapnout systém Windows v záchraném nefo spíše nouzovém režimu. ( Při startu PC mačkejte klávesu F8 a zobrazí se nabídka spuštění systému, dejte záchraný mód bez připojení k síti)
2.) Po načtení systému spustě AVG a nechte proskenovat celý disk - nalezené Wormy smažte (nebudou se moct maskovat ani bránit protože jejich maskavací a ochranné registry nebyli načteny) . Ještě bych doporučil pokuď vlastníte Registry Mechanik ho zapojit taktéž do činnosti a umazat Wormům registry.
3.) Restartujte PC spusťte normální mód Windows a opakujte skenování AVG vymožte všechny nalezené Wormy restartujte znovu PC a vše by mělo být O.K. Wormům ste usekly hlavu;-)
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0