Autor Zpráva
japlavaren
Profil
mám taký nápad, nieže by som bol taký blbý, ale niekedy sa i úplná maličkosť prehliadne. a viem, že na tieto stránky chodia i profesionálny admini, tak by mohli poradiť. napríklad také somarinky ako rýchlosť pripojenia, výkon základovky, ramky, veľkosť HDD, ostatné hardware, software... pokiaľ by niekto mal čas, tak skúste napísať
Martin Kuželka
Profil
Nějak nechápu, na co se vlastně ptáš...
Dero
Profil
Martin Kuželka: Já to chápu, ale nerozumím, proč si nedá tazatel tu práci a nezbaví se alespoň překlepů, když už mu gramatika a sloh vůbec nic neříkají. Překlep už v nadpisu mluví sám za sebe.

Jde mu o rady ohledně serveru, který si staví.
Martin
Profil
A co na tom serveru poběží?
Martin Kuželka
Profil
Dero: tohle jsem taky pochopil, ale ty první věty mi nějak nedávají smysl.

mám taký nápad, nieže by som bol taký blbý, ale niekedy sa i úplná maličkosť prehliadne.

Omlouvám se za OT.
habendorf
Profil
Dero: Překlep už v nadpisu mluví sám za sebe.

No vidíš, a já si furt říkal, co to asi je ten "hříšný" server. Takže jde asi o win server, že?
Dero
Profil
habendorf: Pokud je opravdu win, tak by někteří lidé určitě byli ochotní dokázat, že to je sin, stavět na win.

Druhou možností (tou méně pravděpodobnou) je, že v onom hříchu přebývá "n".
habendorf
Profil
Pokud je opravdu win, tak by někteří lidé určitě byli ochotní dokázat, že to je sin, stavět na win.
LOL!

Druhou možností (tou méně pravděpodobnou) je, že v onom hříchu přebývá "n".
Ono nakonec asi bude fakt takhle, to mě ale vůbec nenapadlo :o)
japlavaren
Profil
no "n" je tam omylom
DoubleThink
Profil *
Hlavně prosím žádně linuxácké flamy.
Windows Server 2003 už provozujeme druhým rokem a zatím s ním nebyly žádné problémy - jak co do stability, tak i výkonu. Jediný výpadek byl zatím kvůli havárii SCSI disku.
japlavaren
Profil
už to začína:
SCSI disku-čo to je?

a prečo win server. ja som počul, že najlepšie servery bežia na apache
thingwath
Profil
Tys ani neřekl na co to chceš. A DoubleThink se jen zmiňoval o tom, že občas i Windows servery zvládají některé základní samozřejmosti... ;-)
japlavaren
Profil
SCSI disku - može to niekdo vysvetliť??
Plaváček
Profil
Viz třeba http://cs.wikipedia.org/wiki/SCSI
printf
Profil
Nejsem v tomhle zběhlý, ale než někdo kvalifikovaně odpoví, tak napíšu že záleží na tom k čemu (router+QoS,dns,www,ftp,print...) a pro koho ten server má být (domácnost, kamarády v domě, menší komunitní síť, osobní webové stránky, firemní stránky, hosting...) na tom totiž záleží jestli kupovat nějakou mašinu s diskovým polem za desetitisíce anebo stačí ojeté PCčko z bazaru.
japlavaren
Profil
no, viem že pc alebo profi server je zajedno(až na nejaké lepšie nastavenie napájania, a nastavenie nonstop provoz) ale pod čim to má bežať?? pod win a tam pustený apache, alebo je nejaké apache ktoré šlape ako operačný alebo čo??
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0