Autor Zpráva
Bublina
Profil *
chtěl bych se zeptat, jaký lcd byste mě doporučili okolo 7 tisíc. Mě se docela líbilo Benq FP71E+ , co si o něm myslíte?
Radek Hrabůvka
Profil
Za 14 dnů bude v časopise Computer (číslo 3/2006) test LCD. Jinak nejlíp poradí někdo, kdo Benq FP71E+ má, nebo aspoň viděl u známého.
co si o něm myslíte? Taky se můžu ptát, co s ním chceš dělat? Kancelářinu, grafiku, hry, video?
Tomik
Profil
Já mám jeho 19 palcového bratříčka FP91V+. A jsem s ním nadmíru spokojen. Nevím, zda to podporuje i tento 17 palcový, ale velmi šikovná je fce režimů, kde si lze vybrat, zda právě děláš normálně na PC nebo sleduješ film, hraješ hry atp. pokud člověk pracuje, tak se zobrazuje bílá trochu zešedle - tak aby nebyla tak agresivní a dalo se v ní číst text. Ve filmy zase naopak je bílá bílou (i bez Lanzy).
Další věc je, že lze monitor poměrně pohodlně polohovat (existují i LCD s větší možností, mě ale toto bohatě stačí).
A poslední věc, která je také důležitá a kterou ma FP71E+ i FP91V+ stejnou je design, ten je IMHO velmi povedený (hodí se k mé černé hliníkové case :), ale to je na zvážení každého osbně...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0