Autor Zpráva
DavloSK
Profil *
z nicoo nic mam tieto 2-3 tyzdne rychlost internetu miesto 60 len 10 ,az 15 (mam internet zriadeny cez slovanet)(ziadny virus,ani adware,spyware nemam(mame na ten net pripojenych viac pc ,a na vsetkych to ide pomaly,pred spominanymi 2-3 tyzdnami islo vsetko v pohode ale teraz uz ma to nastvalo(najprv som si myslel ,ze je len pretazeny net,ale teraz mi napada ,ze sa ma len snazi SLOVANET okradnut (tiez keby som chcel pomalsi net ,tak to mam lacnejsie ,a nie ze platim za 60 a mozem surfovat len 15)) ,preco by to mohlo byt?
Marty
Profil
Nemá náhodou Slovanet zavedenou Fair User Policy? Pokud si stáhl určitý objem dat, pak se může stát, že ti rychlost sníží (to je právě Fair User Policy). Informuj se u poskytovatele.

A taky záleží, jak moc je daná siť zrovna zatížená, pak může rychlost také klesat.
medden
Profil *
Ja idem tiež cez slovanet ale mám skôr iný problém: neustále padá spojenie, tak s frekvenciou 2-3 hodín s dĺžkou pol hodiny, čo nie je teda príliš príjemné :-(
Keď som ale skúšal ping štatistiky, tak vysvitlo, že problém asi nie je na mojej strane: pakety sa strácali v slovanete, nie na mojej "anténe"... Neviem, asi má slovanet vôbec celkovo problém s pripojeniami.
Si cez Trenčiansky alebo Bratislavský slovanet? Asi to robí iba v Trenčíne... :-(
DavloSK
Profil *
Trencin
---Fair User Policy--????
povedzte mi o tom viac PLS
,stahujem aj 50 GB do mesiaca(DC++)(miesto asi 2 G ,co je dane) ,ale doteraz sa mi to este ani raz takto nespomalilo!!!
izsak
Profil
Aký máš program? Až na veľké dátové programy, máva DSL pripojenie agregáciu - čiže na jednu linku je pripojených viacej užívateľov. Keď ťahajú všetci, každému jednému to pôjde pomalšie.

Slovanet nemá žiadnu FUP, tento hrozný výmysel pre internetové pripojenie existuje len u mobilných operátorov.
DavloSK
Profil *
Aký máš program?
mam: DC++ (taham hlavne filmy(som velky fanusik najnovsich filmov))

tak cim inym to moze byt?? ,pripadne kam mam zavolat ,teda kde do slovanetu?
jozob
Profil
Všetkým, ktorí majú problémy s pripojením
Ak máte problémy posledných 2 - 3 týždňov, Vaše problémy by sa mali vyriešiť do konca mesiaca, čiže v utorok by malo byť všetko v poriadku. Chyba nie je v poskytovateľovi dátového/FLAT programu, ale až na úrovni ústrední Slovak Telecomu. Pred niekoľkými týždňami ohlásili, že z dôvodu úpravy zariadení na pripojenie do DSL budú do konca mesiaca výpadky pripojenia DSL. Zachytil som, že problémy s DSL má väčšina ľudí, ktorých poznám, ja takisto pociťujem zníženie rýchlosti a krátkodobé výpadky.

Ale pravdepodobne sa ani nemáme prečo hnevať, nakoľko úprava na zariadeniach by mala priniesť podporu vyššej rýchlosti. Na internete sa "klebetí", že Slovak Telecom bude zvyšovať rýchlosť. A to 2-násobne, bez zvýšenia ceny. Takže to znamená, že všetky linky pripojené pomocou DSL by mali byť zadarmo, pri zachovaní ceny zrýchlené na 2-násobnú rýchlosť.
jozob
Profil
izsak
"FUP, tento hrozný výmysel pre internetové pripojenie existuje len u mobilných operátorov"
No mne sa zdá, že aj Chello má FUP. A poznám aj lokálnych WiFi operátorov, ktorí majú FUP.
izsak
Profil
DavloSK
Myslel som DSL program u Slovanetu (GoDSL, Total Fun a pod.)

<ot>Ináč to je pekné sa takto verejne príznávať k nelegálnemu sťahovaniu filmov....</ot>
Tomik
Profil
OT, DavloSK
Promiň, ale je mi z tebe na zvracení...
jozob
Profil
Tomik
Chlapec si asi neuvedomuje, čo je to výroba filmu...
misojogi
Profil *
mam dsl flat od ST a v pohode download zhruba 70kB/s, ale kamarat ma flast od Slovanetu a download ma 5kB/s, co je zhruba na urovni analogoveho modemu.
Radil som mu aby si dal radsej ST ale neposluchol a teraz ma vysledok :-((
Zial Slovanet nema take zazemie IP prevadzky ako ST (sest serverovych fariem a pod....
jozob
Profil
misojogi
Tak tak... ST (teda zanedlho T-Com) ma na Slovensku najrýchlejšie DSL. A DéeLeSáci, tešte sa, od 1. marca máte o pol megabitu vyššiu rýchlosť a čo sa týka dátových programov, bude sa zvyšovať objem. A to všetko za nezmeniteľnú cenu.

A čo sa týka tej rýchlosti, obyčajne mi to šlape aj cez 100 kB / s, aj napriek tomu, že mám len 0.5 Mbit / s.
ases
Profil *
mno slovanet suu obycajnee hnidy ktore sa chcely na dsl nahrabat ako prvyy, tak podpiisaly znevyhodnenu zmluvu ST, a teraz suu v srackaach a odchadzaju im zakaznici, ja mam 1Mbitlinku a ide mi498.7 Kbps (Kilobitov za sekundu) alebo tiež 62.3 KB/sec , a niekedy to mam jak dialup,.. dnes som si cital ze od prveho je zdvojnasobena rychlost, mno ale mne to ide raz tak pomali keby aspon 1Mbit islo za co si [platiim, mno nevadii ajtak odnich odchaadzam uz konci zmluva tesim sa SLOVANET SUX
Anonymní
Profil *
No ľudia... V januári som sem písal, že sa šíria klebety o zvyšovaní rýchlosti, nakoniec sa to potvrdilo. Takže ľudia tešte sa! Máme rýchlejší internet :-)
jozob
Profil
Anonymní
Opäť si sa neprihlásil a ako máme vedieť, že ty si ja?
(c) 2006 Chamurappi
Anonymní
Profil *
CAFTE MANICI,

VIE MI NIEKTO V KRATKOSTI NAPISAT

OD KIAL SA ODVYJA

AGREGACNY POMER?

OD DSLAMu ALEBO???

POSLI TE MI TO NA EMAILA PLS,

DIK CR1210@YAHOO.COM
Jožko Mrkvička
Profil *
Ahojte, no jako sa máme? Ja jsem v pohode. Chce si so mnou nekdo psát? Odpiste mi prosím. A Nedelej drahoty:
Bubák
Profil
Jožko Mrkvička
Tady neni chat, ale odborné diskusní fórum.
Stefan
Profil *
ste tu vazne len psychopati, zivot sa sklada aj s inakcich veci ako je 100x za den merat rychlost
sejf
Profil *
mam chello a pri stahovani cez ares alebo torrent mi rychlost stahovania neprekroci 2kb za sek.tiez sa stava ze rychlost vyskoci ale potom zacne klesat na nulu.cim to moze bit????
sejf
Profil
mam chello a pri stahovani cez ares alebo torrent mi rychlost stahovania neprekroci 2kb za sek.tiez sa stava ze rychlost vyskoci ale potom zacne klesat na nulu.cim to moze bit????
sejf
Profil
mam chello a pri stahovani cez ares alebo torrent mi rychlost stahovania neprekroci 2kb za sek.tiez sa stava ze rychlost vyskoci ale potom zacne klesat na nulu.cim to moze bit????
DJ Miky
Profil
sejf
Přečti si, jak torrent P2P funguje a nespamuj tady 3x stejné dotazy.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0