« 1 2 3 »
Autor Zpráva
Bady
Profil *
haha ja viem ze to sem asi nepatri, ale mam tu taky brutalny hackersky vtip, musim vam ho povedat. :)

<user> Mam novej dzob
<muhehe> jakej?
<user> delam admina
<muhehe> a kolik ti platej
<user> zatim nic, voni vo tom este nevedej


ahahahahahahaha
Gekon
Profil
heh, dobrej:D
Dero
Profil
Ne, opravdu to sem nepatří. A je mi jedno, že teď vypadám jako suchar. Založit nové téma kvůli vtipu mi přijde vážně k ničemu. Navíc ten fór minimálně polovina zdejšího osazenstva zná.
ah01
Profil
Naprosto souhlasím s Derem, vážně to je k ničemu ... ale když už je to téma založen, neodolám sem nedat jeden vtip "na úrovni", který mě dostal:



Ze serveru Science Cartoons Plus
Anonymní
Profil *
ah01: kdybys NAPROSTO souhlasil s Derem, tak ten vtip sem nedas.

Zamknete to nekdo, nez tu bude nekolik stranek vtipu.
Anonymní
Profil *
Zapomnel jsem dodat od lidi, kteri NAPROSTO souhlasi s Derem.
jozob
Profil
Lepšie zmazať celý thread...
ah01
Profil
Teď budu hodně hnusnej, ale nelíbí se mi, když mě uráží někdo, kdo neuvede ani své jméno (byť má částečně pravdu)

to Anonymní: Nemusíš bejt hned naštvanej, když ten vtip nepochopíš...



PS: Anonymní má naprostou pravdu v tom, že by se tohle téma mělo urychleně zavřít nebo smazat.
Anonymní
Profil *
mylis se. Anonymni ma ZCELA pravdu.
jozob
Profil
* V jednej veci súhlasím s ah01 - "ale nelíbí se mi, když mě uráží někdo, kdo neuvede ani své jméno"
* Ale na druhej strane AnonymníZCELA pravdu.
ah01
Profil
Ano, uznávám, máte pravdu. Chtěl jsem se připojit k Derovu názoru, že založit téma jen kuli vtipu, je naprosto k ničemu. S tím naprosto souhlasím.
Anonymní
Profil *
Nemá Radek Hulán s těma uhrama pravdu?
jozob
Profil
Anonymní
O čo presnejšie ide? Nejak som to nezachytil...
Dero
Profil
No takhle. Ten á-háčkův vtip mne třeba pobavil. :o) Ale na principu to samozřejmě nic nemění.

Tenhle thread stejně dřív nebo později někdo zamkne či smaže, takže na tom až tak nesejde. Kdyby si ah01 založil pro svůj vtip nový thread, tak ho zdrbnu úplně stejně jako původního přispěvatele (snad jen bez dodatku, že to každý zná). Ale škoda je napáchána, tak co na tom sejde. Navíc, pokud se tu bude diskutovat, tak na tento thread snáze natrefí nějaký moderátor a nemilosrdně to tu zlikviduje. To bude prima.
jozob
Profil
Dero
Myslím, že llook je online. Tak vyťahujme tú tému stále hore, a snáď si to všimne...
Anonymní
Profil *
jaaaaaaa dy da dy da dy daaaaaaaaaaaa! :)
jozob
Profil
Tak aby to bolo stále hore... a aby bol väčší dôvod na zmazanie... hodíme si ešte jeden vtip nie?
jozob
Profil
Myslíte, že je to valídne?
Anonymní
Profil *
mno, nikde to neni otevrene. preferoval bych <life />
Anonymní
Profil *
ilook zrovna nekam prispel. uz se vrhne na delete. takze huraaaa.
jozob
Profil
Anonymní
Len pre presnosť... (aby náhodou nevzniklo nedorozumenie:-)) je to llook, veľkým napísané LLOOK, čiže tie prvé dve písmena sú L. To aby sa náhodou neurazil :-)
Anonymní
Profil *
ajajajajajaj. nicmene i se dvema l se ke smazani moc nema.
jozob
Profil
Anonymní
"preferoval bych <life />"
Ale to by sme boli nesmrteľní... Takže uvádzací znak je asi v inom súbore a potom sa to includuje, takže nakoniec do prehliadača príde valídny kód...
llook
Profil
Asi vás všechny zklamu. Moderátorská práva mám jen v PHP a databázích, takže to snad ráno smaže někdo jiný.

Nemá Radek Hulán s těma uhrama pravdu?
To co RH píše o teenagerech, myslím často hraničí s podněcováním nenávisti vůči skupině obyvatel.
jozob
Profil
llook
A zmazať z priamo DB to nemôžeš? Nemáš prístup k DB? A keď, aspoň to uzamkni...
Dero
Profil
llooku, mě jsi nezklamal... :o)
Anonymní
Profil *
ajajajajaj podruhe. tak si toto nejhorsi vlakno posledni doby precte vic lidi nez jsem myslel :)
mozna si stojim na vedeni, ale to s tema uhrama stale nechapu.
jozob
Profil
Ešte na koniec tohto vlákna... nemôže sem niekto hodiť link na ten Hulánov článok?
Anonymní
Profil *
zkusil jsem toto, ale asi to nebude ono :o)
http://www.google.com/search?hl=en&q=uhry+site%3Ahulan.cz&btnG=Google+ Search
Cody
Profil
:-))) No Comment:-)))) (ale přispět jsem musel) :-)))
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0