Autor Zpráva
Filip
Profil
Dobrý den,
Nevíte prosím někdo jak se dá v ICQ5 uložit historie do texťáku?
Díky
habendorf
Profil
V historii je na to přímo ikonka (disketka).
BLASTER22
Profil
klikneš na "H" u smajlíků, označíš si zprávy, které chceš uložit a klikneš na symbol diskety... a je to :)

btw: v nastavení ICQ musíš mít zaplé "ukládat historii"
Filip
Profil
Takhle se dá uložit jenom jedna zpráva, já chci uložit celou historii, nebo alespoň celý měsíc.
habendorf
Profil
Filip: Musíš si jich označit víc :o)
Filip
Profil
To nejde, klikání s CTRL ani CTRL+A nefunguje...
Martin Kuželka
Profil
Stačí podržet shift a vybrat zprávy, které chceš vyexportovat...
PerToon
Profil
Já to jednoduše označím, zkopíruju a někam vložím. Většinou do Wordu. Ale bacha na to, když je tam třeba chybová hláška, nebo pozvánka na nějakou hru, tak Word zahlásí chybu a spadne. :-)
Filip
Profil
Dík moc. A ještě jedna maličkost, nevíte, do kterého souboru se ta historie ukládá, když si budu chtít zálohovat vše, třeba při přeinstalaci windowsů..
Peca
Profil
Tipoval bych to na něco jako C:\Documents and Settings\-user-\Data aplikací\ICQLite
Filip
Profil
Dík moc. A ještě jedna maličkost, nevíte, do kterého souboru se ta historie ukládá, když si budu chtít zálohovat vše, třeba při přeinstalaci windowsů..
habendorf
Profil
Typicky C:\Documents and Settings\user\Data aplikací\ICQLite\HistoryDB\icq number\

Ukládá to v xml.
Chamurappi
Profil
A víte, co se stane, není-li některý z dotyčných XML souborů well-formed? Třeba když vám zrovna uprostřed jeho zapisování na disk vypnou proud? Zažil jsem takovou situaci dvakrát.

Jeho XML procesor zcela korektně selže. Vůbec nevytvoří DOM a jelikož ICQ s něčím takovým nepočítá, spadne. Drakonismus je nekompromisní bič nejen na „nepořádné“ webmastery, ale i na dodavatele elektrické energie :-)
Radek Hrabůvka
Profil
Mi naposledy vypadl proud při povodních. Kde se to stává častěji, jdou UPS dobře na odbyt.
Denda
Profil *
Ale to nejde oznacit vïce toho v te historii!Renete mi prosim jak na to!Dekuju:)
míša
Profil *
Ahoj jak si mam dát když si stahuji icq do češtiny díky
blondýna
Profil *
pomozte mi někdo prosím co mám udělat aby se mi ta historie ukládala....
DJ Miky
Profil
blondýna
V nastavení si to zapni... Nevím kde, mám Mirandu.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0