Autor Zpráva
Filips
Profil
Sem to asi nepatří, ale zajímá mě co vy a webhry? Protože je to tady samý programátor a webdesigner tak proto se ptám. Co třeba říkáte na systém těch her a jestli to k něčemu je a tak. Ještě mě zajímá jestli někdo hraje webhry. Kolik ty webhry zatěžují ty kompy na druhé straně?

Díky Filips
Acci
Profil
Servery určitě zatěžují hodně, zvláště ty známější. Třeba Duna on-line, kde je on-line průměrně 150 lidí, potřebuje 140 dotazů do DB za sekundu.
flz
Profil
ja hram www.webgame.cz kde je limit 2000 on-line hracov. ta hra bezi na dvoch strojoch naraz
Maniak
Profil *
Já znám něco podobnýho. Ještě na tom makaj, ale update každých 14 dní je příjemný :)
http://www.landofice.com
Joker
Profil
Co třeba říkáte na systém těch her a jestli to k něčemu je a tak.
No, je to k tomu, aby se hráči pobavili a provozovatel na tom vydělal peníze :-)

Kolik ty webhry zatěžují ty kompy na druhé straně?
Docela dost, záleží samozřejmě na počtu hráčů. Znám jednu větší, www.darkthrone.com (i když je to zatím pořád ještě beta-test), asi 340 000 registrovaných hráčů, online v jenom okamžiku samozřemě řádově méně. Běží na serverovém clusteru, bohužel nevím kolik serverů a tak. Ale databázový server je tuším jeden a má 8GB RAM
hujl
Profil *
WebFun.cz Nej. on-line hry... :-)[b][/b]
mil
Profil *
www.thecrims.com nejlepší pařba od rana do večera...
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0