Autor Zpráva
jozob
Profil
Na svojom novom webe som sa rozhodol napísať článok o podvodoch na internete. Konkrétne pôjde o lákavé ponuky rýchleho zárobku cez rôzne pochybné spoločnosti. Bol by som veľmi rád, ak by sa niekto pochválil s osobnými skúsenostiami s konkrétnym podvodom.

Prosím píšte len o zárobkoch pomocou klikania na odkazy (Pay2Click), čítania e-mailov, vyplnenie objednávok, zobrazovanie reklám v lištách a rôzne autosurf a podobné programy.

V článku potom uvediem (ak si budete priať), od koho som informácie získal + textový odkaz na Váš web.

Za akékoľvek odpovede a skúsenosti ďakujem!
gajdynator
Profil
Na jednom blogu som nieco cital...
jozob
Profil
gajdynator
Je pekné, že si niečo čítal. Ale pýtam sa: ako mi to pomôže? Jedine, že by ma to malo hriať, ale to asi nie :-)
gajdynator
Profil
Hladam to...
jozob
Profil
gajdynator
Najskôr pohľadaj, čo chceš vložiť a potom píš do diskusie, nie je to chat :-) Ja som s tým mal tiež niekedy v začiatkoch problém.
gajdynator
Profil
ok
jozob
Profil
gajdynator
Opäť :-) Na čo si sem napísal "ok"? :-) Ja viem, že už do Teba rýpem, ale nedá mi to :-) Rovnako tu rýpali aj do mňa, keď som niečo podobné robil...

A pre ostatných: stále čakám na nejaké skúsenosti, veď tie podvodné zárobky skúsil určite skoro každý, nie? Alebo to mám všetko vyskúšať sám? :-)
gajdynator
Profil
Dal si tuto "prosbu" len do tejto diskusie? - daj ju aj do inych ak chces dam ti nejake linky.
A ďakujem že do mňa rýpeš (vážne).
jozob
Profil
gajdynator
"Dal si tuto "prosbu" len do tejto diskusie?"
Áno. Je to asi jediná kvalitná diskusia, ktorú poznám.
gajdynator
Profil
V tom máš pravdu avšak. JakNaWeb.com - skus dat tuto "prosbu" aj tam...
Martin Kuželka
Profil
OT: tímhle tempem už moc dlouho kvalitní nebude. Vážně už mě to moc nebaví. Držte se tématu.
aasss
Profil *
a to je vsetko?? od desiateho februara uz nic viac??
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0