« 1 2 3 »
Autor Zpráva
bojars
Profil
Pár typov, ktoré keď si pustím, tak ich nedokážem vypnúť:

Pink Floyd:
Wish You Were Here
Animals
The Final Cut

Roger Waters:
The Pros & Cons of Hitch Hikking
Radio K.A.O.S.
Amused to Death

Rick Wright:
Broken China

Davi Gilmour:
About Face

Deep Purple:
Made in Japan

Led Zeppelin:
Physical Graffiti
thingwath
Profil
Dream Theater mi přišel nějakým způsobem nudný i na relaxační hudbu :-)
jozob
Profil
Ešte som zabudol uviesť, pokiaľ chcete dlhší song, skúste Pink Floyd - Atom Heart Mother
sziroco
Profil
Pink Floyd je supr :)
ale občas taky stojí za to zakusit opravdový ticho
jozob
Profil
sziroco
"ale občas taky stojí za to zakusit opravdový ticho"
Áno. Ale ja by som to ešte upresnil. Pri vypnutom počítači sa relaxuje najlepšie.
bitbit
Profil
No abych neco pridal. Me jako relaxacni hudba pride Evanescenc, Nightwish.

A taky P.O.D, System of down, Clawfinger. Ale tyto asi ostatnim moc relaxacni neprijdou.
jozob
Profil
bitbit
Práveže naopak, System of down je super na relaxáciu. Veľmi sa mi páči štýl spievania frontmana. A celkovo to vyznie veľmi kvalitne. Nedávno som počúval od nich nejaký remake tuším modlavskej ľudovky, ale bola to fakt paráda.
Martin Kuželka
Profil
Takže já se taky připojím.

- Khoiba, Roe-Deer,
- Coldplay, The Verve,
- Vypsaná FiXa, Gaia Mesiah,
- U2, Smashing Pumpkins, Floydy taky můžu,
- N-guru, Sto Zvířat, ...

Můžu toho samozřejmě mnohem víc :-)
Martin Kuželka
Profil
Jo, a ještě nesmím zapomenout na The Doors :-)
jozob
Profil
Martin Kuželka
Vidím, že v kolegoch nachádzam aj štýlom spriaznené duše :-)
kohout
Profil
Asi budu jedinej, poslouchám hip hop.. Při práci mě baví takovej klidnej neagresivní, s jazzovýma samplama. Nebo si pustim reggae, ale to jenom když mi hip hop leze na nervy.. z toho hip hopu třeba Emanon, Gangstarr, EPMD,...

Jsem asi jedinej.. nesnášim techno a popíkový sračky..
kohout
Profil
A když rádio, tak jedině Radio 1, líbí se mi že je takový nezávyslý na tom co se právě poslouchá.. je to jedno z mála normálních rádií, aposlouchám prakticky všechno co tam hrajou.. nějaký dikofilní rádio DeeJay může jít někam.. :)
djlj
Profil
nějaký dikofilní rádio DeeJay
Tak teď ses trochu seknul ;)

http://www.radiotv.cz/text/text.phtml/3880/radio-bonton-je-po-trech-le tech-zpatky-a-hraje-poprock
http://www.radiotv.cz/text/text.phtml/3890/bonton-miri-na-posluchace-r adia-city-soudi-konkurencni-broadcasteri


Každopádně nechápu, proč musí mít stále lidé (trpící komplexy?) připomínky na menšinu poslouchající taneční hudbu...
kohout
Profil
djlj
Menšinu?? Diskant je dneska na každym rohu.. no každej se vám směje, hádejte proč? :)
jozob
Profil
Disko je čo sa týka kvality hudby najslabšia hudba. Disko môže robiť každý. Preto mnoho ľudí (vrátane mňa) považuje za podradnú. Ale je mi jedno kto čo počúva, smejem sa hudbe, nie ľuďom ktorí ju počúvajú.
Timy
Profil
jozob
"Disko môže robiť každý"
Sice jsme pořádně OT, ale tohle bych nebral jako pádný důvod proč tu hudbu nemít rád. Věř, že punk může hrát taky úplně každý a co se týče kvality.... To radši bez komentáře ;-).

djlj
Každopádně nechápu, proč musí mít stále lidé (trpící komplexy?) připomínky na menšinu poslouchající taneční hudbu...
že by zapůsobil hulán se svým sedmým bodem?
djlj
Profil
jozob
Disko != Dance. Navíc je vidět, že opravdu vaříš z vody. Já taky umím celkem kvalitně zabrnkat "Nothing Else Mathers" od Metallicy na basovku a netvrdím, že to může dělat každý.

kohout
Nevím, co myslíš "diskantem", ale já se za něj tedy nepovažuji. Nechodím ani na diskotéky. Pořád nedokážu pochopit, proč, co se týče hudby, jsou lidé házeni do jednoho pytle. Nevím, koho vidíš na každém rohu, ale zřejmě si pleteš pojmy - ten, koho myslíš, bude zřejmě příznivce techna, kteréhožto, jako hudby, nejsem taky odpůrce.

Timy
Na tom Hulánovi něco bude :)).
koudi
Profil
djlj

<flame & joke>
Disco, techno, house,...., neni to jedno? Stejně je to stejnej hnus. Akorát příšernost pro vypatlaný palice co potřebujou to svoje tuc tuc.
</flame & joke>

:-)
habendorf
Profil
Hoši, jděte si to vyříkat někam na chat :o(
djlj
Profil
koudi
Ok, jsem podle tebe vypatlaná palice, děkuji.
Morasino
Profil
Já poslouchám:
-Marpo
-Morčata na útěku
-Support Lesbies
-Soundtracky(Hlavně Fast and Furious)

To je asi vše.

PS:Sorry,že vytahuju strarý témata.Nedalo mi to.
Nox_lbc
Profil
PS:Sorry,že vytahuju strarý témata.Nedalo mi to.

Omluva se nepřijímá ;)

Ale tak, když už jsi to nakous ...

Guano Apes, The Bloodhound Gang, Wohnout, Chinaski a tisíce a tisíce jiných ...
Morasino
Profil
Nox_lbc

:-)
habendorf
Profil
Poslední dobou ze všeho nejvíc poslouchám "Zpívání s Beruškou", "Pohádky o zvířátkách" a podobný nářezy.

Taky vás to čeká (snad) :o)
DJ Miky
Profil
Poslední dobou ze všeho nejvíc poslouchám "Zpívání s Beruškou", "Pohádky o zvířátkách" a podobný nářezy.

To, s čím to je spojené, ale patří k těm příjemnějším věcem, ne?


Já si při práci pouštím více „powerful“ hudbu - Linkin Park, Bomfunk MC's, Nightwish, z českých třeba Houba.
habendorf
Profil
DJ Miky: Však si taky nestěžuju.
venca163
Profil
habendorf
a včelí medvídky ne? ne že bych snad taky byl tátou (nebo o tom nevím)...ale mám mladšího bráchu=)

nejlepší je klasickej rock'n'roll=)
Gekon
Profil
Guano Apes, NOFX, Exploited, Red Hot Chilli Peppers, System of a Down, Wohnout, Daniel Landa, Divokej Bill, Visací zámek, Pink Floyd, Doors, OST - Hanz Zimmer, Howard Shore, Clint Mansel, Trevor Rabin
YoSarin
Profil
Tak já to na sebe taky prásknu. Ale při práci jsou nej asi Toy Dolls... nebo ticho. Ale to by zase muselo bejt téměř absolutní... :)
Gekon
Profil
Morasino
Marpo? To je ten chlapec, co ho vyhodili dokonce i ze zvláštní školy a hraje si na drsného niggu, protože koktá do rytmu nějaké pytloviny?
Zcela vážně: Co se všem líbí na hip-hopu?
« 1 2 3 »
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0