« 1 2 3
Autor Zpráva
YoSarin
Profil
Gekon
Všem? :-D
Gekon
Profil
YoSarin
No dobře, jsou i jisté výjimky:)
YoSarin
Profil
Ale tak co, jejich věc, ne? :)
Mě taky do punku nikdo nekecá. :)
****
Profil *
Nejlepší je Eva & Vašek :-D
pyty
Profil
Joe Satriani, Steve Vai, Jimmi Handrix, Rolling Stones, Metallica, Megadeath, Cold, Arch Enemy, Audioslave, In Flames, Neurosis, Tool, Machine Head, Incubus, Deftones, Children of bodom, Opeth, Death, Sex Feet Under, Behemoth, Iron Maiden, Dream Theater, Pearl Jam, Nightwish, Venom, Therion, Sepultura, Angra, Disturbed a aby som nezabudol - Nirvanka :)

Ale mam na disku tak cca 150GB hudby a ked sa mi nechce vyberat na co mam prave chut vecinov dam do playlistu celu Media Library a dam random. Drzim len tu hudbu co sa mi paci. Ako ste si asi vsimli som prevazne na Rock/Metal

Poslednu dobu som zacal rapidne pocuvat Carlosa Santanu - to je podla mojho nazoru skutocna perfektna relaxacna hudba. Takisto niektore pesnicky od Led Zeppelin sa mi velmi pacia, ine zas vobec. Vacsinou tie pekne su na relax najlpesie.
Muse - velmi zaujimava muzika. poslednu dobu pocuvam dost casto.
HammerFall - tato hudba ma extremnu energiu. Fakt doporucujem.
METALLICA - proste genialna skupina. To pocuvam v podstate v kuse lebo to je skoro jedine co hrajem takze to poznam a je to fakt genialna kapela.
System of a down - samozrejme na mojich najvacsich oblubencov odjazkiva nemozem zabudnut. To je dalsia genialna kapela.
Appendix - poznate to ? ked nie odporucam popocuvat.. je to proste super :)

Zo slovenskej hudby si rad zahram Ine Kafe ku ktoremu ma z historickych dovodov viaze neznicitelne puto a Horkize Slize niekedy pobavia.

Inak co sa punku tyka absolutne suhlasim z Timym ze punk moze robit skutocne kazdy, staci mu tyzden poobede v studiu, ani nemusi mat gitaru. Verte mi :)

Co sa toho disko/techno a pod. tyka osobne ako hudbu neklasifikujem ked niekto na PC spravi 5 sekundovu slucku beatov a do toho nejake sample co najskor zobral uz z urobenej pesnicky, a raz za 30 s do toho nieco suka nejaka spevacka zo sopranom. Take tie "dance" remixy rockovych skladieb su na tancovanie, nie na pocuvanie.

K popu sa radsej nebudem vyjadrovat. Snad len tolko ze aj ta kompozicia punkovej hudby je u mna ovela vysie ako vacsina tych ciernych muzov a zien co som niekedy vidaval v telke. Potom som telku pozerat prestal...
Dero
Profil
Aktuální stav:

- King Crimson
- Van der Graaf Generator
- Pink Floyd
- The Muse
- David Bowie [Ziggy Stardust]
Martin
Profil
Xzibit - Weapons Of Mass Destruction (2004)
Při práci máj hudbu puštěnout, ale nevnímám ji.
RPG
Profil
Já se tedy přidám.

1. Podporuji Thingwathovo dávné doporučení – tedy Summoning. Unikátní a téměř dokonalé.

2. Pokud toužíte po relaxaci, jediné, co mohu doporučit jsou Opeth a jejich album Damnation. Jako ukázku – třebas se někomu zálíbí:
http://youtube.com/watch?v=q5Yu8r1T8vs (Opeth – In My Time Of Need)

3. Ten, kdož touží po epické a atmosferické hudbě, nemohu jinak, než doporučit skvost všech skvostů – Bathory. Především tedy skvosty Hammerheart, Twilight Of The Gods, pro tvrdší povahy i Blood Fire Death. Vše tématicky zaměřeno k vikingům, severu, odinismu.

4. Chorálochtivce odkážu snad jen na soundtrack několika filmů (LOTR, Vikingové, Gladiátor) – především na dosud nepřekonaný skvost na poli soundtracků; písní z filmu Conan the Barbarian jelikož Basil Poledouris byl a zůstane geniálním skladatelem. Atmosféra je dokonalá.
Ukázka – http://youtube.com/watch?v=NaBBQsRvwkU
a tady ukázka ze samotného filmu (s písní, která se mi líbí snad nejvíce – Riddle Of Steel/Riders Of Doom) [url=http://youtube.com/watch?v=eCD7UZKPco0
]http://youtube.com/watch?v=eCD7UZKPco0
[/url]
či soundtracky k PC hrám (Gothic, Warcraft 3) a seriálům (Star Gate Atlantis).

pyty
Já ti nevím, ale takoví Behemoth mi k Nirvánce a Systémům zrovna dvakrát nesedí :o).
YoSarin
Profil
RPG
Monumentální hudba je skvělá - ale spojená s nějakým strhujícím vizuálním zážitkem je ještě lepší. Každopádně něco takovýhohle se poslouchá skvěle (ale já při tom mám tendenci zavírat oči, kývat se jak dement a pobrukovat si - když teda mám dobrou náladu)
roberta
Profil
ja som odjakziva pocuval gitarovu muzicku... Black Sabbath, Led Zeppelin, Deep Purple, AC/DC to isti vzdy a vsade. obcas do toho Carcass, Slayer, Death a podobne :) no som trocha starsi rocnik, ale i také Slipknot má dačo do seba. aspoň podľa mňa. ale vypočujem aj Portishead, Massive Attack a z nasich mi reze Peha a zo zahranicnych Placebo... proste ma bavi pocuvat "depresivnu" muzicku
Gekon
Profil
Jen doplním RPG, co se soundtracků týče:
Filmový ST: Colaterall, Clerks 2, Doom (při poslechu radši jen poslouchejte, je to trochu agresivní hudba), Pán Prstenů (skvost, naprosto úchvatné dílo, hlavně píseň Riders of Rohan - miluji smyčce), Mlčení Jehňátek.

Herní ST: TES: Morrowind, TES: Oblivion, NFS: Underground 2, NFS: Most wanted, S.T.A.L.K.E.R.
Gekon
Profil
roberta
Placebo mi přijde moc umělé, hlav vokály. Slipknot? Teda nevím, jestli je to ideální volba při tvorbě čehokoliv:)
koudi
Profil
Když už tady mluvíte o soundtracích, doporučuji OST Star Wars: Revenge of the Sith. Jinak pro silnější povahy OST The Omen (jeden muj kumarád měl po poslechu chuť se zabít :).
Gekon
Profil
koudi
Omen? To je ta upířina? Remake, co se točil v česku, nebo ten starý původní? Nebo myslíš hru: The blood omen? :)
koudi
Profil
Gekon
Klasický horor z roku 1976.

http://www.csfd.cz/film/2444-prichazi-satan-omen-prichazi-satan-omen-t he/
habendorf
Profil
Gekon: Zcela vážně: Co se všem líbí na hip-hopu?

No řekni, není prostě kchůl? http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2006080701
roberta
Profil
Gekon
tak ma este dodrb za to co pocuvam :) hehe
Gekon
Profil
habendorf
Znám:)

roberta
Tvůj hudební výběr schvaluji:)
Morasino
Profil
Gekon

No líbí se mi na něm všecko.
AlešD
Profil
Toto vlákno potěšilo srdce starého hardrockového metalisty. Takže bych přidal další, na které jsem si během minuty vzpomenul:
Thin Lyzy (píše se to vůbec takhle?)
Deep purple
Rush
ZZ top
Sepultura
Doro Pesh
Iron Maiden
Judas Priest
Doro Pesh
Pražský výběr (původní)
Michael Pavlíček
Blue Effect

To + většina toho, co jste uvedli mě uklidní až k práci.

Dero: ty fakt posloucháš King Crimson? Gratuluji!
Manq
Profil
Iron Maiden,
hammerfall,
SOAD,
Nofx,
Nightwish,
Deep Purple,
Mike Oldfield,
Linkin Park,
Manowar,
Visací zámek,
Doga,
Harlej,
rock´n´roll :-),
Gaia Mesiah,
Children of Bodom,
SUM 41,
Yellowcard,
Ramones,
Motorhead!
OST FlatOut 1 a FlatOut 2
Placebo,
Evanesence,
Enya,
The Offspring,
Clawfinger,
Edguy,

atd. atd. atd.

:o)
majkl1111
Profil *
Black Sabbath - jednoduchá linka, tah na bránu
majkl1111
Profil *
píše se to Thin Lizzy
fantóm
Profil *
pre mňa crazy frog
« 1 2 3
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0