Autor Zpráva
Hrac
Profil *
poznate dajaku hru kde ste vo vesmirnej stihacke vo vesmire ,a tam strielate? ,napriklad daco ako Star Wars Starfighter
//nehnevajte sa ze to zem pisem ,ale nepoznam vela forumov na nete...
Dero
Profil
Tak třeba Freelancer.
Peca
Profil
Starý dobrý descent :-) Není to tak úpně ve vesmíru, ale hratelnost byla perfektní.
jozob
Profil
Ja som si raz spravil na mojom geniálnom ATARI 130XE takú vesmírnu strielačku sám. Bola to parádna FAREBNÁ (!!!) textovka. Uhýbal si sa meteoritom a strieľal si nepriateľov. To bola paráda. Robil som to v Basicu (tuším to bol Basic G). Mám to ešte na magnetickej páske - takže mala sub-otázočka - nepoznáte nejaký software, ktorý dokáže z linkového vstupu nejak ukladať to čo je na tej kazete v takom formáte, aby to bežalo v nejakom ATARI emulátore? Tuším to ide súbory .xex, bol by som veľmi rád, keby niečo také existovalo. Dík za akékoľvek odpovede :-)
Dero
Profil
OT:
jozob: Och, G-Basic, první programovací jazyk, který jsem se kdy naučil. Doteď mám desítky her v G-Basicu a strojovém kódu PMD-85 na osmipalcových disketách. Mimo jiné takové neskutečné klasiky jako Manic Miner nebo Willy Walker. To byla doba... vesmírné střílečky jsem tam ale neměl. :o)
jozob
Profil
OT:
Dero
Pamätáš si na Podraz? To bola tak geniálna hra... Nepoznáš niečo podobné pre PC?
Peca
Profil
Stále OT:
jozob
ftp.worldofspectrum.org - tam najdeš všechno :-) Asi 13000 her pro spectrum.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0