Autor Zpráva
phonos
Profil
cus,

potreboval bych poradit jake je podle vas dobre forum na stranky....nechci phpBB...to je proste moc velky forum...potrebuju neco mensiho, kde by se nejlip ani nemuselo registrovat, ale pritom to nebyl jenom guestbook...
pokud nekdo o necem takovem vite, tak to sem please napiste...

thx phon.os
WanTo
Profil
Co třeba miniBB?
phonos
Profil
o tom jsem taky uvazoval.....nevite jeste o necem jinem???
bojars
Profil
Pozri si niečo na:

http://www.opensourcecms.com/

sú tam aj testovacie stránky s adminským prístupom.
halogan
Profil
PunBB
VitaZ
Profil
Hlasuju pro miniBB. Používám ho už dost dlouho a funguje k mé naprosté spokojenosti. Má docela dobré rozhraní pro admina a je vcelku snadno pochopitelné i pro laické návštěvníky. A podle manuálu na minibb.net si můžeš nastavit, změnit či přidat docela dost funkcí. Můžeš některá (i všechna) fóra zablokovat tak, že do nich mohou psát jen registrovaní uživatelé, můžeš zavést registraci jen přes mail (velmi vhodné pokud si tvé fórum vyhlídne nějaký úchyl ;-))) ), můžeš si určit moderátory atd... I změna designu je v miniBB docela snadná a rychlá. Mělo by umět i SEO URL a mod_rewrite, ale to jsem zatím nezkoušel rozchodit.
jozob
Profil
MiniBB má jednoduché kódy. Dá sa jednoducho upravovať. A základná inštalácia je úplne odľahčená, obsahuje len nevyhnutné veci a všetko ostatné sa rieši pomocou pluginov, čo vnímam ako veľké plus.
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0