« 1 2
Autor Zpráva
jozob
Profil
Dero
Prečo? Mne sa to zdá slušné na prvý web.
jozob
Profil
*Čvachta*
To je krásne.
habendorf
Profil
Dero: Jako zkušený ženáč musím říct, že http://vpb.wz.cz/povodzam.htm nemá chybu, prostě ze života. I když je to převzatý, to nevadí.
llook
Profil
RPG
Možná máme různě definovaný pojem "profík".

Profesionál v nějakém oboru je pro mě každý člověk, jehož povolání (profese) je v tom oboru. Za profesionální úroveň považuju takovou úroveň, kterou bych očekával od profesionála. A za profíka bych označil profesionála na profesionální úrovni.

Bohužel mě teď nenapadá žádný pojem pro amatéry na profesionální úrovni, v málokterém oboru je jich tolik jako kolem kompů...
Plaváček
Profil
Definice amatéra a profesionála podle Plaváčka:

1. amatér ví, že práce webdesignera je velmi těžká a vyžaduje spoustu odborných znalostí.
2. profesionál také ví, že práce webdesignera je těžká. Rozdíl je v tom, že ty odborné znalosti má.

Přesto jsou okamžiky, kdy je rozdíl mezi amatérskou a profesionální prací těžko rozpoznatelný.

Stává se to v okamžiku, kdy:

1. amatér neví, že práce webdesignera je těžká a navíc má spoustu odborných znalostí.
2. profesionál ví, že práce webdesignera je těžká, ale nemá spoustu odborných znalostí.
RPG
Profil
Ale ale, slovíčkaření, pro mě jste prostě profesionálové a basta. :-)

Mimochodem, moje první stránka byl návod na mou oblíbenou hru, napsán ve wordu a uložen jako dokument *.html ...
... naštěstí už jej také nemám.
« 1 2
Toto téma je uzamčeno. Odpověď nelze zaslat.

0